Pożar domu jednorodzinnego

0
2927

Policjanci ustalają okoliczności pożaru domu jednorodzinnego, do którego doszło dzisiaj wczesnym rankiem w jednej z miejscowości gminy Adamów. Ogień strawił dach oraz wnętrze drewnianego budynku. Na szczęście mieszkającej tam trzyosobowej rodzinie nic się nie stało.

O pożarze domu jednorodzinnego w jednej z miejscowości gminy Adamów służby ratunkowe zostały powiadomione dzisiaj kilka minut po godzinie 4.00. Właścicielkę domu obudziły trzaski dobiegające z niższej kondygnacji. Kiedy wyszła z pokoju na klatce schodowej zobaczyła dym i ogień na parterze. Natychmiast obudziła pozostałych domowników, którzy o własnych siłach opuścili budynek. Zadzwoniła też na numer alarmowy 112.

Na miejsce zdarzenia natychmiast pojechały służby. Zastępy straży pożarnej z Zamościa oraz okolicznych Ochotniczych Straży Pożarnych przeprowadziły akcję ratowniczo – gaśniczą. Ogień strawił dach, strop oraz wnętrze drewnianego jednopiętrowego budynek wraz z wyposażeniem. Na szczęście w wyniku pożaru nikt nie ucierpiał. Mieszkająca tam trzyosobowa rodzina nie potrzebowała pomocy medycznej.

Prawdopodobną przyczyną pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej. Policjanci na miejscu pożaru wykonują czynności procesowe. Śledczy ustalają dokładne okoliczności i przyczyny zdarzenia.

aspirant sztabowy Dorota Krukowska – Bubiło

361 211331 Pożar domu jednorodzinnego

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments