Obywatel Ukrainy wjechał w maszynę do malowania pasów

0
282

Do zdarzenia drogowego z udziałem Volkswagena i maszyny do malowania pasów drogowych doszło w sobotę w Tyszowcach. 32-letni obywatel Ukrainy kierujący osobówką najprawdopodobniej zasnął za kierownicą i wjechał w tył maszyny, której operatorem był 64-latek. Mężczyzna został przewieziony do szpitala, gdzie pozostał na obserwacji. Apelujemy o rozwagę za kierownicą.

Do zdarzenia doszło w sobotę po godzinie 14 na ulicy Wielkiej w Tyszowcach. Dyżurny tomaszowskiej policji otrzymał zgłoszenie, że doszło tam do wypadku z udziałem dwóch pojazdów: osobowego Volkswagena i maszyny do malowania pasów drogowych.

Wstępne ustalenia policjantów wskazują, że 32-letni obywatel Ukrainy kierujący Volkswagenem, prawdopodobnie zasnął za kierownicą i najechał na tył maszyny do malowania pasów na jezdni. W wyniku przewrócenia się maszyny, jej 64-letni operator, mieszkaniec Kielc, z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala, gdzie pozostał na obserwacji.

Uczestnicy tego zdarzenia byli trzeźwi. Policjanci sporządzili dokumentację procesową i skierowali wniosek o ukaranie 32-letniego kierującego do Sądu Rejonowego w Tomaszowie Lubelskim.

sierżant sztabowy Małgorzata Pawłowska

359 210724 Obywatel Ukrainy wjechał w maszynę do malowania pasów

Poprzedni artykułGryf: Komplet punktów był blisko
Następny artykuł64-latek udawał policjanta żeby wylegitymować męża swojej byłej znajomej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments