Zginął pod kołami ciężarowego Volvo

0
812

48 – letni rowerzysta wyjeżdżając z drogi serwisowej nie udzielił pierwszeństwa jadącemu drogą wojewódzką kierowcy ciężarowego Volvo i wjechał wprost pod samochód. W w wyniku odniesionych obrażeń cyklista poniósł śmierć na miejscu. Kierowca ciężarówki był trzeźwy. Ustalamy dokładne okoliczności wypadku i apelujemy o ostrożność za kierownicą.

Do śmiertelnego wypadku doszło wczoraj wieczorem około godziny 18:30 na drodze wojewódzkiej 835 na wysokości miejscowości Gromada. Wstępne ustalenia policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wskazują na to, że 48 – letni rowerzysta, który wyjechał z drogi serwisowej nie udzielił pierwszeństwa kierowcy ciężarowego Volvo jadącemu drogą wojewódzką i wjechał wprost pod samochód.

Niestety w wyniku odniesionych obrażeń mieszkaniec biłgorajskiej gminy zginął na miejscu zdarzenia. Jak ustalili policjanci kierujący Volvo z naczepą 37 – latek z Przemyśla był trzeźwy. Na miejscu policjanci pracowali pod nadzorem prokuratora.

Ciało 48 – latka zostało decyzją prokuratora zabezpieczone do dalszych badań sekcyjnych. Na czas trwania czynności procesowych droga w miejscu wypadku była zablokowana, a podróżujący byli kierowani na objazdy wyznaczone przez policjantów.

Ustalamy i wyjaśniamy dokładne okoliczności wypadku i apelujemy o rozsądek za kierownicą.

aspirant Joanna Klimek

68 210188 Zginął pod kołami ciężarowego Volvo 68 210187 Zginął pod kołami ciężarowego Volvo

Poprzedni artykułJak zmieniłem swój styl życia dzięki cateringowi dietetycznemu?
Następny artykułUSG brzucha, tarczycy, płuc, jąder oraz usg główki – ostatnie miejsca
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments