Zginął pod kołami ciężarowego Volvo

0
789

48 – letni rowerzysta wyjeżdżając z drogi serwisowej nie udzielił pierwszeństwa jadącemu drogą wojewódzką kierowcy ciężarowego Volvo i wjechał wprost pod samochód. W w wyniku odniesionych obrażeń cyklista poniósł śmierć na miejscu. Kierowca ciężarówki był trzeźwy. Ustalamy dokładne okoliczności wypadku i apelujemy o ostrożność za kierownicą.

Do śmiertelnego wypadku doszło wczoraj wieczorem około godziny 18:30 na drodze wojewódzkiej 835 na wysokości miejscowości Gromada. Wstępne ustalenia policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wskazują na to, że 48 – letni rowerzysta, który wyjechał z drogi serwisowej nie udzielił pierwszeństwa kierowcy ciężarowego Volvo jadącemu drogą wojewódzką i wjechał wprost pod samochód.

Niestety w wyniku odniesionych obrażeń mieszkaniec biłgorajskiej gminy zginął na miejscu zdarzenia. Jak ustalili policjanci kierujący Volvo z naczepą 37 – latek z Przemyśla był trzeźwy. Na miejscu policjanci pracowali pod nadzorem prokuratora.

Ciało 48 – latka zostało decyzją prokuratora zabezpieczone do dalszych badań sekcyjnych. Na czas trwania czynności procesowych droga w miejscu wypadku była zablokowana, a podróżujący byli kierowani na objazdy wyznaczone przez policjantów.

Ustalamy i wyjaśniamy dokładne okoliczności wypadku i apelujemy o rozsądek za kierownicą.

aspirant Joanna Klimek

68 210188 Zginął pod kołami ciężarowego Volvo 68 210187 Zginął pod kołami ciężarowego Volvo

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments