Jak zmieniłem swój styl życia dzięki cateringowi dietetycznemu?

0
70

Brak wolnego czasu i barak umiejętności kulinarnych – to zdanie mówi o mnie wszystko. Jak zatem można się domyślić, swojego stylu życia nigdy nie mogłem określić zdrowym. To oczywiście przekładało się na brak energii, gorsze samopoczucie, jak i gorszy stan zdrowia oraz niezbyt dobrze wyglądającą sylwetkę. Przyszedł jednak czas, w którym zrozumiałem, że potrzebuję diametralnej zmiany. Ratunkiem okazał się catering dietetyczny. Jak zmienił mój styl życia?

 

Jak wyglądało moje życie przez skorzystaniem z diety pudełkowej?

Śmiało mogę siebie określić jako pracoholika. Codziennie pracę zaczynam wcześnie rano, a do domu wracam dopiero wieczorem. Nie dlatego, że tak lubię, tylko niestety najczęściej tak muszę. Nie da się ukryć, że taki tryb życia dość negatywnie wpływa na kwestię odpowiedniego sposobu żywienia. Normą zawsze było u mnie tzw. stołowanie się na mieście. Jedzenie na szybko i często niezbyt zdrowo. Do tego standardem było nieregularne spożywanie posiłków. Alternatywą dla jedzenia na mieście było kupowanie gotowych posiłków w marketach. To jednak ze zdrowym żywieniem również nie ma nic wspólnego. Taki tryb życia miał swoje konsekwencje. Brak energii, złe samopoczucie, nadwaga i ogólnie słabszy stan zdrowia. Przyszedł jednak czas, w którym powiedziałem sobie, że trzeba to zmienić. Rozwiązaniem okazała się dieta pudełkowa. Dlaczego dla mnie był to strzał w dziesiątkę?

Jakie korzyści wiążą się z cateringiem dietetycznym?

Zacznę jednak od krótkiego wyjaśnienia, czym jest jedzenie pudełkowe. Usługa ta polega na codziennym dostarczaniu przez firmę cateringową gotowych posiłków do domu. Dostarczany codziennie zestaw składa się ze śniadania, drugiego śniadania, obiadu, podwieczorka i kolacji. Co ważne, wszystkie posiłki są odpowiednio zbilansowane pod kątem kaloryczności i dopasowane pod kątem potrzeb i oczekiwań zamawiającego. Jak zatem widać takie rozwiązanie jest niezwykle wygodne. Dla mnie było to przede wszystkim rozwiązanie problemu z brakiem wolnego czasu. Nie musiałem już myśleć o robieniu większych zakupów i samodzielnym gotowaniu. Nie musiał już również stołować się na mieście czy kupować gotowych posiłków w marketach, które cechuje średnia jakość. Codziennie otrzymywałem smaczne i zdrowie posiłki na cały dzień. To naprawdę ogromny komfort i wygoda. Nie ma tu także mowy o monotonii. Dieta pudełkowa z dostawą jest bowiem tak skonstruowana, że codziennie otrzymuje się zupełnie inne dania.

Co zyskałem dzięki diecie pudełkowej?

Catering Pszczyna to nie tylko oszczędność czasu. Ma również ogromny wpływ na poprawę stanu zdrowia. Tak przynajmniej było w moim przypadku. To, co chciałem osiągnąć to przede wszystkim zrzucić kilka zbędnych kilogramów. Dlatego zdecydowałem się na wybór diety odchudzającej oferowanej przez FitApetit.com.pl. Już po pierwszych tygodniach zacząłem zauważać pierwsze efekty. Nie tylko w końcu schudłem, ale również zacząłem czuć się o wiele lepiej. Miałem więcej energii i chęci do życia. Dieta pudełkowa z dostawą pozwoliła mi także pozbyć się złych nawyków żywieniowych. Innymi słowy, w końcu przestałem podjadać między posiłkami. Wszystko dzięki temu, że dostarczane posiłki są idealnie zbilansowane. Pod tym kątem zawsze są odpowiednio dopasowane do potrzeb osoby zamawiającej. Jedząc codziennie smaczne, zdrowie i właściwie zbilansowane posiłki przestałem odczuwać głód, a tym samym przestałem niepotrzebnie zaglądać do lodówki. Catering dietetyczny z dostawą to oferta skierowana dla każdego. Szeroki wybór różnorodnych diet daje możliwość każdej osobie wyboru idealnej diety dla siebie. Warto skorzystać. Ja nie żałuję.

Poprzedni artykułKobieta Toyotą uderzyła w przechodzącą przez przejście 72-latkę
Następny artykułZginął pod kołami ciężarowego Volvo
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments