Zginął podczas przewozu drzewa. Czy przyczyną mógł być alkohol?

0
1658
GAIA

Wczoraj po godzinie 17:00 w Aleksandrowie (powiat biłgorajski) śmierć na miejscu poniósł 49-latek, którego przygniótł wóz z drzewem. Do rozpięcia ciągnika rolniczego i ciągnącego przez niego wozu doszło w trakcie jazdy. Zatrzymaliśmy 43 –latka, podejrzanego o kierowanie ciągnikiem. Miał w organizmie prawie 2 promile alkoholu.

Do śmiertelnego wypadku doszło wczoraj po godzinie 17:00 w Aleksandrowie (powiat biłgorajski). Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący ciągnikiem rolniczym Ursus ciągnął wóz z drewnem. Na wozie siedział 49 – letni mężczyzna. W trakcie jazdy wóz rozpiął się i przewrócił przygniatając siedzącego na nim mężczyznę. Na miejscu prowadzona była reanimacja, niestety życia 49 – latka nie dało się uratować i zmarł na miejscu zdarzenia.

Zatrzymaliśmy 43 –latka, podejrzanego o kierowanie ciągnikiem. Mężczyzna miał w organizmie prawie 2 promile alkoholu. Po wytrzeźwieniu zostaną z nim wykonane dalsze czynności procesowe.

Na miejscu zdarzenia policjanci z Biłgoraja pod nadzorem prokuratora wykonywali oględziny, ustalali świadków zdarzenia i zabezpieczali ślady.

Ciało 49 – latka decyzją prokuratora zostało zabezpieczone do dalszych badań sekcyjnych. Obecnie ustalamy dokładne okoliczności i przyczyny w jakich doszło do wypadku.

aspirant Joanna Klimek

68 209724 Zginął podczas przewozu drzewa. Czy przyczyną mógł być alkohol? 68 209723 Zginął podczas przewozu drzewa. Czy przyczyną mógł być alkohol?

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments