Zginął podczas przewozu drzewa. Czy przyczyną mógł być alkohol?

0
1714

Wczoraj po godzinie 17:00 w Aleksandrowie (powiat biłgorajski) śmierć na miejscu poniósł 49-latek, którego przygniótł wóz z drzewem. Do rozpięcia ciągnika rolniczego i ciągnącego przez niego wozu doszło w trakcie jazdy. Zatrzymaliśmy 43 –latka, podejrzanego o kierowanie ciągnikiem. Miał w organizmie prawie 2 promile alkoholu.

Do śmiertelnego wypadku doszło wczoraj po godzinie 17:00 w Aleksandrowie (powiat biłgorajski). Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący ciągnikiem rolniczym Ursus ciągnął wóz z drewnem. Na wozie siedział 49 – letni mężczyzna. W trakcie jazdy wóz rozpiął się i przewrócił przygniatając siedzącego na nim mężczyznę. Na miejscu prowadzona była reanimacja, niestety życia 49 – latka nie dało się uratować i zmarł na miejscu zdarzenia.

Zatrzymaliśmy 43 –latka, podejrzanego o kierowanie ciągnikiem. Mężczyzna miał w organizmie prawie 2 promile alkoholu. Po wytrzeźwieniu zostaną z nim wykonane dalsze czynności procesowe.

Na miejscu zdarzenia policjanci z Biłgoraja pod nadzorem prokuratora wykonywali oględziny, ustalali świadków zdarzenia i zabezpieczali ślady.

Ciało 49 – latka decyzją prokuratora zostało zabezpieczone do dalszych badań sekcyjnych. Obecnie ustalamy dokładne okoliczności i przyczyny w jakich doszło do wypadku.

aspirant Joanna Klimek

68 209724 Zginął podczas przewozu drzewa. Czy przyczyną mógł być alkohol? 68 209723 Zginął podczas przewozu drzewa. Czy przyczyną mógł być alkohol?

Poprzedni artykuł92 nowych terytorialsów złożyło przysięgę w Zamościu (zdjęcia)
Następny artykułGryf twardy jak Stal. Arcyciekawe widowisko zobaczyli kibice w Zawadzie.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments