Wyróżnienie dla „Krok za Krokiem”

0
210
fot. archiwum - Maria Król, przewodnicząca Stowarzyszenia "Krok za krokiem" w Zamościu

W Lubelskim Centrum Konferencyjnym w ostatnim tygodniu odbyło się Lubelskie Forum NGO 2022. Organizatorami przedsięwzięcia po raz VI były Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Lublinie, Rada Działalności Pożytku Publicznego Województwa Lubelskiego oraz Związek Stowarzyszeń Forum Lubelskich Organizacji Pozarządowych.

 

W otwarciu wydarzenia wzięła udział Małgorzata Jarosińska-Jedynak, sekretarz stanu w Ministerstwie Funduszy i Polityki Regionalnej. Zarząd Województwa Lubelskiego reprezentował i jednocześnie otworzył wydarzenie wicemarszałek Zbigniew Wojciechowski. Podczas dwóch dni prelekcji i warsztatów poruszonych zostało wiele kwestii istotnych dla III Sektora z Lubelszczyzny.

Na Forum nie mogło zabraknąć zamojskiego Stowarzyszenia „Krok za Krokiem”. Przewodnicząca Stowarzyszenia Maria Król omówiła działania, które „Krok za Krokiem” podjęło na rzecz osób niepełnosprawnych z Ukrainy. Konwentowi towarzyszyła uroczysta Gala III Sektora, na której zostały wręczone wyróżnienia. Dyplom Uznania Marszałka Województwa Lubelskiego za pomoc niepełnosprawnym uchodźcom z Ukrainy oraz ich rodzinom trafił także na ręce Przewodniczącej Marii Król. Dyplom przyznawany jest wyróżniającym się organizacjom pozarządowym.

309013861 462333882602287 1666142401131465852 n Wyróżnienie dla „Krok za Krokiem”

Poprzedni artykułStefan Kobos – niezłomny do końca
Następny artykułPodpalacz sanepidu i punktu szczepień usłyszał wyrok
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments