Kontenery, jako biuro na cały rok?

0
445

Kontenery, jako biuro na cały rok?

W dzisiejszych czasach niemałe znaczenie w biznesie ma elastyczność i poszukiwanie kreatywnych rozwiązań. A jeszcze ważniejsze jest to, by znaleźć takie patenty, które sprawdzą się właśnie dla nas i naszych potrzeb. Producenci kontenerów wychodzą naprzeciw przedsiębiorcom i proponują im właśnie taką ofertę. Czy kontener może stanowić siedzibę biura przez okrągły rok?

Dlaczego nie?

Kontenery biurowe są tak przystosowane, że bez problemu sprawdzają się w takiej roli. Są to izolowane konstrukcje, posiadające okna, a także instalacje grzewcze, elektryczne czy wodne. W takim kontenerze znajdziemy łazienkę czy zaplecze. Możliwe jest również dostosowanie designu takiej konstrukcji do potrzeb firmy – na przykład poprzez wybór parkietu. Wiele pozostaje w naszej własnej woli – możemy dostosować kontener do swoich potrzeb i wymagań.

Moduły

Producenci oferują nam możliwość połączenia kontenerów (czyli modułów) w konstrukcje, których potrzebujemy. W ten sposób mamy możliwość zbudowania własnego biura, dostosowanego w pełni do potrzeb pracowników i charakteru biznesu, który prowadzimy. Kompleksowo i prosto.

Oszczędności

Co z pewnością jest dużym plusem takiego rozwiązania, to pieniądze. Inwestycja w kontenery jest dużo bardziej bezpieczna oraz mniejsza, niżeli postawienie bądź wynajem budynków murowanych. Ryzyko inwestycyjne jest niewielkie – w razie niepowodzenia, możemy bez problemu odsprzedać kontener następnemu przedsiębiorcy.

Na taką konstrukcję nie trzeba czekać długo – może trafić w nasze posiadanie już w przeciągu miesiąca. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie dla biznesu.

Mobilność

Kontenery sprawdzą się zwłaszcza wtedy, gdy zależy nam na dużej elastyczności odnośnie lokalizacji, w której prowadzimy naszą działalność. Jest to świetne rozwiązanie dla wszystkich biznesów, które swoje usługi oferują w różnych miastach i przemieszczają się, by dotrzeć do swoich klientów. Transport kontenerów jest szybki oraz stosunkowo niedrogi, dlatego warto rozważyć wybór właśnie takiego biura.

pastedGraphic_1.png

Źródło: MasterTec

Mniejsze ryzyko na start

Biura w kontenerach to zdecydowanie mniejsze ryzyko inwestycyjne, niżeli bardziej standardowe rozwiązania. Dlatego są one dobrym pomysłem zwłaszcza na sam początek, kiedy jeszcze brak nam doświadczenia w branży bądź potrzebujemy czasu na to, by rozwinąć skrzydła. Kontenery są mniejszym obciążeniem finansowym, jednocześnie oferując duże korzyści dla naszego biznesu. Nie bójmy się stereotypowego skojarzenia z blaszakami. Biuro możemy urządzić w sposób jak najbardziej reprezentacyjny, a elastyczne i nowoczesne rozwiązania to przyszłość każdego biznesu.

 

Poprzedni artykułProfesor Kutarski odznaczony Orderem Odrodzenia Polski
Następny artykułZderzenie Mazdy z szynobusem
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments