Zderzenie Mazdy z szynobusem

0
4428

Na przejeździe kolejowym w m. Małochwiej Mały, gm. Krasnystaw doszło do zderzenia samochodu osobowego z szynobusem. W wyniku zdarzenia dwie osoby trafiły do szpitala. Zarówno motorniczy jak i kierowca osobówki byli trzeźwi.

Do tego groźnego zdarzenia doszło na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w miejscowości Małochwiej Mały, gm. Krasnystaw w środę po godzinie 17:00. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym m-ki Mazda, 23-letni mieszkaniec gminy Izbica, jadąc w kierunku drogi krajowej nr 17 nie zachował szczególnej ostrożności i wjechał wprost pod nadjeżdżający z lewej strony szynobus relacji Zamość – Lublin. W wyniku zdarzenia kierowca mazdy oraz 18-letnia pasażerka trafili do szpitala. Jak wykazało badanie na zawartość alkoholu w organizmie, zarówno motorniczy jak i kierujący samochodem osobowym, byli trzeźwi.

Mundurowi wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia oraz apelują o zachowanie ostrożności za kierownicą, zwłaszcza na niestrzeżonych przejazdach kolejowych.

J.B.

Źródło: KMP Krasnystaw

68 160585 2 Zderzenie Mazdy z szynobusem

Poprzedni artykułKontenery, jako biuro na cały rok?
Następny artykułSpotkanie opłatkowe strażaków i ślubowanie nowego funkcjonariusza [ZDJĘCIA]
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments