Kierujący Citroenem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu na skrzyżowaniu i doprowadził do zderzenia z Renault.

0
425

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj w miejscowości Bończa Kolonia. Kierujący Citroenem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu na skrzyżowaniu i doprowadził do zderzenia z Renault. Wszyscy uczestnicy zdarzenia zostali przetransportowani do szpitala w Krasnymstawie. Jedna osoba odniosła poważne obrażenia.

Do zdarzenia doszło wczoraj na jednej z dróg powiatowych w miejscowości Bończa Kolonia. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, 23 – letni mieszkaniec powiatu zamojskiego kierujący samochodem typu bus marki Citroen Jumper, który podróżował z 43 – letnim pasażerem, na skrzyżowaniu dróg nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu doprowadzając do zderzenia z samochodem osobowym marki Renault. Pojazdem kierowała 58 – letnia mieszkanka gminy Kraśniczyn. Kierująca Renault została przewieziona na oddział ratunkowy krasnostawskiego szpitala. Kierujący oraz pasażer z Citroena również trafili do szpitala, jednak oni nie odnieśli poważnych obrażeń. Badanie policyjnym alkomatem wykazało, że kierowcy byli trzeźwi.

Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia i apelują o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze i stosowanie się do przepisów ruchu drogowego. Przed wykonaniem jakiegokolwiek manewru na drodze, upewnijmy się, że jest on bezpieczny. Pamiętajmy, że chwila nieuwagi, roztargnienia, czy przecenienie swoich umiejętności w ułamku sekundy może doprowadzić do tragedii.

Źródło: KMP Krasnystaw, starszy sierżant Anna Chuszcza

 

Poprzedni artykuł40 lat morskiej historii Zamościa
Następny artykułUwaga rolnicy zablokują drogi! Publikujemy mapę 26 miejsc blokadowych w woj. lubelskim
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments