Tragedia na drodze. Dwie kobiety i 6-letnie dziecko zginęły w wypadku

0
1111

Dwie kobiety oraz 6 letnie dziecko zginęły na miejscu wypadku drogowego w miejscowości Wereszyn pow. hrubieszowski. Dziś nad ranem VW Crafter, którym w kierunku granicy podróżowało 10 ob. Ukrainy  zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Do wypadku doszło na prostym odcinku drogi wojewódzkiej nr 844. Policjanci z Hrubieszowa ustalają okoliczności wypadku.

Informację o wypadku drogowym w miejscowości Wereszyn otrzymaliśmy około godziny 4.40.  Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący VW Crafterem z nieustalonej na chwilę obecną przyczyny zjechał z drogi i uderzył w drzewo.

Pojazdem w kierunku granicy podróżowało 10 obywateli Ukrainy. Na miejscu zginęły 2 kobiety oraz 6-letnia dziewczynka, której nie udało się uratować pomimo prowadzonej reanimacji. Drugie dziecko, które brało udział w wypadku zostało przetransportowane do szpitala w Lublinie. Kierujący samochodem był trzeźwy. Trwają czynności zmierzające do ustalenia okoliczności wypadku.

Za nieumyślne spowodowanie wypadku drogowego, w którym osoba poniesie śmierć, sprawcy grozi do 8 lat pozbawienia wolności.

Źródło: nadkomisarz Andrzej Fijołek

Rzecznik Prasowy
Komendanta Wojewódzkiego Policji
w Lublinie

68 231638 Tragedia na drodze. Dwie kobiety i 6-letnie dziecko zginęły w wypadku 68 231637 Tragedia na drodze. Dwie kobiety i 6-letnie dziecko zginęły w wypadku

Poprzedni artykułBądź modna niezależnie od pory roku. Zimowe propozycje dla kobiet 2023
Następny artykułKrewka Ukrainka pogryzła policjanta twierdząc, że jest chora na gruźlicę
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments