Wyścig obywateli Ukrainy zarejestrował policyjny wideorejestrator

0
187

Brawurową jazdę 43-letniej kierującej VW i 47-letniego kierującego BMW przerwali wczoraj tomaszowscy policjanci. Obywatele Ukrainy pędzili S-17 prawie 180 km/h. Ich jazdę zarejestrował policyjny videorejestrator. Za przekroczenie prędkości zapłacili mandaty po 1500 zł., a na ich konta wpłynęło po 13 pkt karnych. Apelujemy o jazdę zgodną z obowiązującymi limitami prędkości.

Nadmierne przekraczanie prędkości, brawurowa jazda i kierujący pod wpływem alkoholu to najczęstsze przyczyny najpoważniejszych w skutkach wypadków drogowych. Dlatego policjanci ruchu drogowego zwracają szczególną uwagę na związane z nimi naruszenia przepisów.

Przykładem są wczorajsze pomiary prędkości w Jezierni. Policjanci pełniący służbę z wykorzystaniem videorejestratora zarejestrowali „wyścig” dwóch osobówek na S-17. Na jednym pasie ruchu, 43-letnia kierująca VW jechała z prędkością 176km/h, a na drugim 47-letni kierujący BMW jechał z prędkością 175km/h. Dopuszczalna prędkości na tym odcinku drogi to 120 km/h. Mundurowi zatrzymali do kontroli kierujących. Obywatele Ukrainy za jazdę z nadmierną prędkością otrzymali mandaty karne w kwocie po 1500 zł. Na ich konta wpłynęło również po 13 punktów karnych.  

Apelujemy o jazdę zgodną z obowiązującymi limitami prędkości. Lepiej do celu dojechać 5 minut później, niż wcale.

Źródło: KMP Tomaszów Lubelski, młodszy aspirant Małgorzata Pawłowska

359 231520 Wyścig obywateli Ukrainy zarejestrował policyjny wideorejestrator 359 231519 Wyścig obywateli Ukrainy zarejestrował policyjny wideorejestrator

Poprzedni artykułHistoria Powstania Celi Wołyniaków – zaproszenie na spotkanie
Następny artykułBądź modna niezależnie od pory roku. Zimowe propozycje dla kobiet 2023
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments