Zderzenie Citroena z “maluchem”

0
467

Z obrażeniami ciała do szpitala trafił kierowca Fiata 126p, w którego wjechała 31 -latka. Kobieta nie dostosowała prędkości do warunków ruchu i w wyniku hamowania wpadła w poślizg uderzając w „malucha”. Przypominamy obecna pogoda nie poprawia warunków na drodze, jest ślisko i niebezpiecznie. Apelujemy zatem do kierowców o zdjęcie nogi z gazu i rozsądek za kierownicą.

Dyżurny biłgorajskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów na ulicy Lubaczowskiej w Tarnogrodzie, do którego doszło wczoraj około godziny 13:00. Jak wstępnie ustalili policjanci pracujący na miejscu zdarzenia 31 – letnia obywatelka Ukrainy kierując Citroenem nie dostosowała prędkości do warunków ruchu. Podczas hamowania wpadła w poślizg i uderzyła w jadącego z naprzeciwka kierowcę Fiata 126p.

54 – letni mężczyzna z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Obecnie ustalamy dokładne okoliczności wypadku.

Apelujemy o rozwagę za kierownicą. Obecna pogoda nie poprawia warunków na drodze, jest ślisko i niebezpiecznie, jesienna aura źle wpływa również na nasze samopoczucie. Pamiętajmy, że śliska nawierzchnia sprawia, że wydłuża się znacznie droga hamowania. Gwałtowne manewry na mokrej nawierzchni mogą przyczynić się do utraty panowania nad pojazdem, a w konsekwencji do kolizji i wypadków. Apelujemy zatem do kierowców o zdjęcie nogi z gazu i rozsądek za kierownicą.

Źródło: KMP Biłgoraj, aspirant Joanna Klimek

344 230112 Zderzenie Citroena z

Poprzedni artykułZamość: Zbliża się Sesja Rady Miasta. Radni podejmą ważne tematy [PROGRAM]
Następny artykułGmina Zamość: Zabudowa altanki i ogrodzenie strefy aktywnej, zostały ukończone [ZDJĘCIA]
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments