Nowy McDonald’s otwarty! Do każdego zestawu powiększonego będzie dodawana puszka Coca-Coli Zero gratis.

0
582

McDonald’s nowym sąsiadem w Hrubieszowie!

 Dzisiaj, tj. 26 października o godzinie 11:00, franczyzobiorca Robert Grzyb otworzył restaurację McDonald’s w Hrubieszowie. Nowy lokal znajduje się przy ul. Łany 15, przy drodze krajowej nr 74. Z okazji otwarcia do każdego zestawu powiększonego będzie dodawana puszka Coca-Coli Zero gratis.

Lokal w Hrubieszowie jest 19. restauracją McDonald’s w województwie lubelskim, a 534. w Polsce. Zarządzać nim będzie franczyzobiorca Robert Grzyb, który prowadzi łącznie 4 restauracje – w Zamościu, Chełmie, Lublinie i od teraz także w Hrubieszowie. W ramach otwarcia licencjobiorca sfinansował darowiznę na rzecz Szpitala Powiatowego w Hrubieszowie – dwa łóżka od Fundacji Ronalda McDonalda. Będą służyć rodzicom, którzy czuwają przy swoim dziecku przez cały czas jego hospitalizacji. Razem z łóżkami placówka otrzyma również kuchenkę mikrofalową, fotele biurowe i przenośny klimatyzator. W sumie, do tej pory Fundacja przekazała już 1186 łóżek do 74 szpitali w całej Polsce.

 

– Restauracja w Hrubieszowie to mój kolejny lokal w województwie lubelskim. Cieszę się, że mogę prowadzić biznes właśnie tutaj, w bliskiej mi okolicy. Jestem dumny, że mogę wspierać tym samym gospodarkę regionu poprzez nowe miejsca pracy – w restauracji w Hrubieszowie zatrudnionych jest 55 osób. Jako franczyzobiorca McDonald’s poznaję również lokalne społeczności i niezmiernie się cieszę, że mogłem przekazać sprzęt medyczny i AGD dla Oddziału Dziecięcego Szpitala w Hrubieszowie  mówi franczyzobiorca McDonald’s Robert Grzyb.

Nowa restauracja McDonald’s w Hrubieszowie otwarta jest od poniedziałku do czwartku oraz w niedzielę od 7:00 do 24:00, a w piątki i soboty od 7:00 do 1:00. W tych samych godzinach zmotoryzowani goście mogą skorzystać także z linii McDrive. Od poniedziałku do piątku do godz. 10:30, a w weekendy do godz. 11:00 obowiązuje menu śniadaniowe. Wpozostałych godzinach dostępna jest oferta klasycznych produktów McDonald’s. Goście lokalu mogą skorzystać także ze strefy McCafé.

Restaurację zaprojektowano w stylu Touch of Archery. Do dyspozycji gości jest parking z 30 miejscami dla samochodów osobowych. Lokal w Hrubieszowie jest przystosowany do obsługi osób z niepełnosprawnościami. Oferuje też darmowy dostęp doInternetu. Sprawną obsługę gości zapewnia 55 osób, w tym 15 managerów.  

 ***
McDonald’s Polska rozpoczął działalność w 1992 roku, otwierając pierwszą restaurację w Warszawie. Obecnie w Polsce działa ponad 530 restauracji sieci, które zatrudniają ponad 31 000 osób. Ponad 90% z nich to obiekty prowadzone przez ponad 90 niezależnych przedsiębiorców w oparciu o umowę franczyzy z McDonald’s.

Poprzedni artykułMedyk Online i Holter Help: Cyfrowa Rewolucja w Opiece Serca w Zamościu
Następny artykułZPiT “Zamojszczyzna” wystąpi z koncertem z okazji Narodowego Święta Niepodległości
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments