Nie żyje 76-latek. Śmiertelne porażenie prądem

0
587

Wyjaśniamy okoliczności tragicznego wypadku do którego doszło wczoraj w gminie Tuczna. Z ustaleń mundurowych wynika, że 76-latek został porażony prądem podczas próby wykonania podłączenia przewodu elektrycznego. Mężczyzna poniósł śmierć na miejscu zdarzenia.

Wczoraj około godziny 13.30 dyżurny komisariatu w Wisznicach otrzymał zgłoszenie dotyczące 76-latka, który prawdopodobnie został porażony prądem elektrycznym. Mężczyzna został znaleziony przez członka swojej rodziny na terenie posesji, a do zdarzenia doszło prawdopodobnie podczas próby wykonania podłączenia przewodu elektrycznego. 76-latek poniósł śmierć na miejscu zdarzenia.

Czynności na miejscu zdarzenia wykonywaliśmy pod nadzorem prokuratora, decyzję którego ciało zostało zabezpieczone do dalszych badań.

Apelujemy o ostrożność i przypominamy: wypadki przy pracach w gospodarstwie domowym są często przyczyną kalectwa lub nawet śmierci. Upadki z wysokości, okaleczenia przez maszyny, przytłuczenia, porażenia prądem to najczęstsze przypadki zagrożeń. Pamiętajmy, że brak ostrożności może doprowadzić do tragedii.

Źródło: KMP BP, komisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla

343 230110 Nie żyje 76-latek. Śmiertelne porażenie prądem

Poprzedni artykułDlaczego uderzył? (zdjęcia)
Następny artykułZamość: Zbliża się Sesja Rady Miasta. Radni podejmą ważne tematy [PROGRAM]
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments