50. Zamojskie Spotkania z Fotografią [ZAPROSZENIE]

0
102

Już w najbliższy poniedziałek, czyli 2 października 2023 r. odbędą się jubileuszowe 50. Zamojskie Spotkania z Fotografią!
Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne serdecznie zaprasza wszystkich miłośników fotografii: zarówno tych początkujących, jak i profesjonalistów; amatorów i zawodowców, ale także, a może przede wszystkim również takich, którzy jeszcze nie zaczęli swojej przygody z aparatem, na godzinę 17:00 do Restauracji Corner Pub przy ulicy Żeromskiego 6.

W programie 50. ZSzF:
– narodziny fotografii dokumentalnej – prezentacja i wykład Andrzeja Pogudza,
– prezentacja publikacji fotograficznych.
– prezentacja prac uczestników spotkania (zachęcamy do przyniesienia zdjęć własnego autorstwa),
– dyskusja na temat znaczenia fotografii dokumentalnej,
– porady warsztatowe w zakresie fotografii.

Zamojskie Spotkania z Fotografią to cykl otwartych spotkań organizowanych przez Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne od początku 2017 roku dla wszystkich osób interesujących się fotografią – dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją fotograficzną przygodę, jak i tych, którzy od wielu lat się nią zajmują.

Podczas spotkań, które odbywają się w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca o godzinie 17:00, prezentowane są różne treści związane z fotografią. Mają miejsce pokazy fotografii, zarówno uznanych twórców oraz wszystkich chętnych osób zainteresowanych spotkaniami. Na spotkaniach można uzyskać poradę jak lepiej fotografować i zaplanować swój rozwój artystyczny, poznać sprzęt fotograficzny (historyczny i współczesny) oraz porozmawiać o publikacjach fotograficznych, które mają wpływ na kierunki rozwoju fotografii.

Źródło: UM Zamość

7575b 50. Zamojskie Spotkania z Fotografią [ZAPROSZENIE]

Poprzedni artykuł14-latek poinformował o wypadku którego nie było
Następny artykułFestyn w Gminie Zamość. Dzień Seniora [ZAPROSZENIE]
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments