Uwaga! Tanie bilety. “Stylowy” zaprasza na Święto Kina

0
532

CKF Stylowy zaprasza na Święto Kina. W sobotę, 30 września 2023 bilet na każdy seans będzie kosztować tylko 12 złotych. To ogólnopolska akcja, której ideą jest upowszechnianie sztuki filmowej i promowanie kina jako rozrywki dostępnej dla wszystkich.

Zapraszamy do wspólnego świętowania. Repertuar zaplanowany na 30 września będzie naprawdę bogaty – każdy znajdzie coś dla siebie! Tego dnia na ekranach: KOSMICI W MOJEJ SZKOLE – nieziemsko śmieszną komedia o miniaturowych kosmitach, którzy zamieszkali w… ciele nastoletniego chłopca. Razem przyjdzie im zmierzyć się z galaktycznym zagrożeniem, obronić szkołę przed najeźdźcami z kosmosu i dokonać takich cudów, że w głowie się nie mieści. TWÓRCA – nowy film Garetha Edwardsa, który ma na koncie już takie produkcje, jak “Strefa X” oraz “Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie”. Krytycy, obiecują widzom niezapomniany spektakl, zapowiadając, że to najlepsze science fiction od lat! Fabuła opowie o świecie, w który toczy się wojna między ludźmi i sztuczną inteligencją.

DOPPELGANGER. SOBOWTÓR – nowy film Jana Holoubka („25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy”), w gwiazdorskiej, międzynarodowej obsadzie. Film otrzymał 5 statuetek na 48. FPFF w Gdyni. TESCIOWIE 2 – kontynuacja komediowego hitu w gwiazdorskiej obsadzie. ZIELONA GRANICA – najnowsze dzieło trzykrotnie nominowanej do Oscara Agnieszki Holland. MOJE WIELKIE GRECKIE WESELE 3 – kontynuacja fantastycznej komedii o rodzinie Portokalosów i Millerów. PIŁAX – kolejna odsłona kultowego horroru nawiązująca bezpośrednio do najbardziej udanych i krwawych pierwszych trzech części serii. NIEZNISZCZALNI – stara gwardia twardzieli powraca w towarzystwie młodszego pokolenia gwiazd kina akcji, by ocalić świat przed trzecią wojną światową.

Źródło: CKF “Stylowy”

kino stylowy zamosc Uwaga! Tanie bilety.

246 840x420 1 Uwaga! Tanie bilety.

Poprzedni artykułZamość: Będą debatować na temat rewitalizacji budynku Akademii Zamojskiej [PROGRAM]
Następny artykułGmina Zamość: Uczniowi wybuchł telefon
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments