Mieszkańcy naszego regionu chętnie poszukują pracy za granicą.

3
121

Dużą popularnością cieszy się wśród nich między innymi Holandia. Biura pracy Work Centre zajmujące się pośrednictwem pracy u pracodawców, w tym właśnie kraju, poszukują obecnie pracowników do niemal każdej branży, w szczególności jednak na produkcji przy rybach. Z aktualnymi ofertami można zapoznać się w biurach w Tomaszowie Lubelskim, Jaśle i Opolu.

Praca za granicą to wciąż popularna wśród Polaków forma zarobkowania. Polacy nie decydują się jedynie na wyjazdy sezonowe. Do krajów zachodniej Europy udają się przez cały rok, szukając pracy nie tylko w rolnictwie, lecz także przetwórstwie, przemyśle, usługach oraz na produkcji. Jednym z najchętniej wybieranych przez Polaków kierunkiem jest Holandia. W przypadku mieszkańców naszego regionu wyszukiwanie ofert pracy w tym kraju jest o tyle łatwe, że w Polsce są trzy oddziały biura pracy Work Centre. Firma ta zajmuje się pośrednictwem pracy u pracodawców holenderskich od wielu lat. Wieloletnia współpraca z podmiotami działającymi na terenie Holandii pozwala Work Centre na stworzenie oferty dla osób poszukujących pracy zarówno na długi okres, jak i sezonowo.

Biuro poszukuje obecnie pracowników na produkcję przy rybach. Do obowiązków pracownika należy przede wszystkim: pakowanie wędzonego łososia, ważenie i układanie ryb na tackach, układanie ryb na linii produkcyjnej. Praca odbywa się w systemie zmianowym (05:30-14:30 oraz 14:30-00:00) przy linii produkcyjnej.

O szczegóły oferty możesz zapytać dzwoniąc do konsultanta:

  • Tomaszów Lubelski | ul. Kościuszki 24 pok. 4 | tel. 533 966 678
  • Jasło | ul. 3 Maja 30 | tel. 519 138 005, 797 351 037
  • Opole | ul. Ozimska 48 pok. 23 | tel. 77 441 0654, 533 155 868, 739 230 594, 533 087 111

Pracodawcy, z którymi współpracuje Work Centre, zapewniają swoim pracownikom: zakwaterowanie, ubezpieczenie zdrowotne, opiekę medyczną, transport do pracy na terenie Holandii i co najważniejsze – dobre zarobki. Ponadto agencja jest w stałej współpracy z firmami transportowymi, których busy kursują codziennie, umożliwiając przejazd do Holandii i powrót do Polski.

Każdy, kto szuka ofert pracy w Holandii może w łatwy sposób wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie internetowej agencji workcentre.com.pl lub skontaktować się z wybranym biurem Work Centre. W rekrutacji on-line może wziąć udział każda osoba zainteresowana ofertami pracy, bez względu na to, w jakim zakątku Polski mieszka.

Poprzedni artykuł45-latka dogoniła i zatrzymała złodzieja na giełdzie na Mokrem. Brawo!
Następny artykułJak dobrze regulować temperaturę w przenośnym waporyzatorze?
Subscribe
Powiadom o
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Agata

Czy chętnie to bym nie powiedziała, mnie do wyjazdu skłoniła sytuacja ekonomiczna, a tęsknota za rodziną jest duża. Jeżdżę na kontrakty z laxo care do Niemiec na 2 miesiące, potem wracam, trochę się nacieszę dzieciakami i jadę z powrotem. Tam jako opiekunka zarabiam dużo więcej, więc wybór jest oczywisty.

matej

ja też wyjechałem za granice i teraz nie wyobrażam sobie powrotu. zarabiam lepiej niż w kraju, mam dobrą prace, otto mi ogarnęło wszystko co potrzeba, więc jestem zadowolony.

krokodyll

Ja jezdze z otto bo tam po prostu lepiej zarabiam. Poza tym akurat wyjezdzam do Holandii bo tez lubie ten kraj i kulture. Zupelnie inaczej niz u nas