Ogromna ilośc narkotyków zabezpieczona u 24-latka w Nieliszu

0
248

Do tymczasowego aresztu trafił 24-latek z gminy Nielisz. Podejrzany jest o posiadanie znacznej ilości narkotyków. W jego mieszkaniu tomaszowscy kryminalni zabezpieczyli marihuanę i substancje psychotropowe 4-CMC , które wystarczyłyby do sporządzenia ponad 6 tysięcy porcji dilerskich narkotyków. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Przed weekendem tomaszowscy kryminalni ustalili, że 24-letni mieszkaniec gminy Nielisz w miejscu swojego zamieszkania posiada znaczną ilość narkotyków.

W trakcie przeszukania pomieszczeń mieszkalnych, gospodarczych i garaży policjanci ujawnili plastikowe worki z krystaliczną substancją oraz susz w ilości ponad 1,5 kg. Po przeprowadzeniu wstępnego badania potwierdzili, że jest to marihuana oraz substancje psychotropowe 4- CMC. Ilość ta wystarczyłaby do sporządzenia ponad 6 tysięcy porcji dilerskich narkotyków. Funkcjonariusze ujawnili też wagę, pieniądze i woreczki z zapięciem strunowym. Nielegalne środki zostały zabezpieczone.

Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty. Sąd na wniosek Policji i Prokuratury zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu. Policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności sprawy. Zgodnie z obowiązującymi przepisami posiadanie znacznej ilości narkotyków zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KMP Tomaszów Lubelski aspirant Monika Ryczek

 

Poprzedni artykułMobilki uważajcie na drogach. Dzisiaj trwa policyjna akcja “PRĘDKOŚĆ”
Następny artykułPowstał nowy pas startowy na lotnisku w Mokrem. Jest już data przekazania do użytku
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments