III kadencja Zamojskiej Rady Seniorów

0
181

Sesja, która odbyła się 12 września, była inauguracją działalności nowo powołanej Zamojskiej Rady Seniorów na III kadencję. Rada została utworzona w lipcu i skupia się na reprezentowaniu interesów najstarszych mieszkańców miasta. Podczas tej sesji radni omówili najważniejsze potrzeby seniorów oraz ustalili plan pracy i tematykę przyszłych spotkań.

Skład nowej Rady obejmuje przedstawicieli różnych stowarzyszeń i instytucji, które działają na rzecz seniorów, takich jak Uniwersytet III Wieku, Zamojskie Centrum Wolontariatu, Stowarzyszenie “Magiczny Ogród”, Stowarzyszenie Art Avanti, zamojski oddział Związku Sybiraków, Związek Inwalidów Wojennych oraz zarządy osiedli. Przewodniczącą Rady przez kolejne 4 lata będzie Krystyna Rybińska-Smyk, a jej zastępcą został Marek Palonka, a sekretarzem Dorota Margol. Pozostali członkowie Rady to: Anna Buczek, Halina Caban, Jan Mołodecki, Zbigniew Pelc, Jan Sowiński, Barbara Szleszyńska-Malec, Elżbieta Świerczek, Stefania Twardowska i Maria Typiak.

Jeśli jesteś zainteresowany/a dowiedzeniem się więcej o działalności Zamojskiej Rady Seniorów w latach 2019-2023, zachęcamy do zapoznania się z pełnym sprawozdaniem, które można znaleźć pod tym linkiem: link.

20230705 134048 III kadencja Zamojskiej Rady Seniorów

Poprzedni artykułGmina Zamość: Wykonaj bezpłatną mammografię i zyskaj spokój
Następny artykułUwaga! Jest praca w Zamościu dla każdego chętnego. Kliknij i zobacz
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments