Młodzież fotografuje “Zwykłe historie”. Wernisaż wystawy i zajęcia z fotografii [ZDJĘCIA]

0
79

Młodzieżowa Pracownia Fotografii „Pozytyw” MDK w Zamościu, “Zwykłe historie” zaprasza na wernisaż, który dobędzie się 14 września br. o godzina 16:30 w Galerii Fotografii Stylowy (Centrum Kultury Filmowej “Stylowy”).

Wędrówką jedną życie jest człowieka
Idzie wciąż
Dalej wciąż
Dokąd Skąd
Dokąd Skąd
Jak zjawa senna życie jest człowieka
Zjawia się
Dotknąć chcesz
Lecz ucieka
Lecz ucieka…

Edward Stachura

Życie człowieka składa się z różnych historii. Jednym towarzyszą sukcesy, innym zaś porażki, z którymi muszą się zmierzyć. Są też takie chwile, które mijają bardzo zwyczajnie i szybko odchodzą w zapomnienie. To one jednak w przeważającej większości wypełniają naszą codzienność i stanowią o jakości wędrówki.
Młodzi twórcy na zajęciach fotograficznych MDK w Zamościu, doskonaląc swój warsztat artystyczny, stworzyli cykl prac, w których są nie tylko twórcami, ale także aktorami wcielającymi się w bohaterów różnych opowieści (historii).

Autorzy: Anna Jasina, Natalia Winiarska, Adam Kwiatkowski, Magdalena Muszyńska, Piotr Naworol, Alan Gredys, Magdalena Krawczuk, Karyna Lavrova, Bartłomiej Matuszak, Julia Jachymek, Wiktor Maziarczyk

Młodzieżowa pracownia fotografii „Pozytyw” działa w Młodzieżowym Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu. Uczestnicy zajęć mają do dyspozycji profesjonalną pracownię i galerię, w której mogą prezentować swoje prace. Na zajęciach dzieci i młodzież zapoznają się z budową i obsługą sprzętu fotograficznego, nauką technik fotografii barwnej i czarnobiałej, fotografią studyjną i fotoreportażem; uczestniczą w organizowanych wystawach i wyjeżdżają na plenery.

Zajęcia odbywają się w Młodzieżowym Domu Kultury w Zamościu (ul. Kamienna 20).
Prowadzone są w środy w dwóch grupach wiekowych.
Telefon kontaktowy: 84 638 44 46

Źródło: UM Zamość

Poprzedni artykułUSG płuc, tarczycy, mózgowia i jąder – zapisy!
Następny artykułNabór do ZPiT “Zamojszczyzna”
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments