Zachęcamy do głosowania na najładniejszy balkon, ogródek lub podwórko w Zamościu. UDOSTĘPNIJ

0
213

Na profilu Miasta Zamość ruszyło głosowanie na najładniejszy balkon, ogródek, podwórko w mieście nadesłane w Konkursie pn.: „Chcę, żeby było ładnie …”

Urząd Miasta Zamość prosi o udostępnienie postu: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid06q7QNd8k3mZLLxTFrD3kNYHFAToDTxD1hfFnH17hMnWmNaDRDLxawKcnqvJguJohl&id=100063762873826

Głosować można od wczoraj tj. 5 do 15 września 2023 r.

Liczą się tylko lajki oddane pod zdjęciem na profilu facebookowym Miasta Zamość.

Wygrywają zdjęcia z największą liczbą lajków!

Zatytułowany “Chcę, żeby było ładnie…”, konkurs ma za zadanie wyłonić najładniejszy balkon, ogródek lub podwórko w mieście. 

Jego głównym celem jest propagowanie dbałości o otoczenie oraz ukazanie, że piękno można tworzyć bezinteresownie, po prostu dla przyjemności i estetyki. Kwiaty i dekoracje na balkonach, w ogródkach i podwórkach nie tylko upiększają te przestrzenie, ale również cieszą oko przechodniów, sąsiadów i turystów.

Nagrody dla twórców pięknych przestrzeni są wyjątkowe. Pierwsze miejsce otrzyma Telewizor Hitachi 32 cale o wartości 749 zł oraz kartę podarunkową do sklepu Brico o wartości 500 zł. Drugie miejsce zostanie uhonorowane wkrętarką Einhell wraz z akumulatorem o wartości 348 zł oraz kartą podarunkową do sklepu Brico o wartości 300 zł. Trzecie miejsce otrzyma szlifierkę kątową Notool o wartości 269 zł oraz kartę podarunkową do sklepu Brico o wartości 200 zł. Ponadto, za wyróżnienia przewidziane są karty podarunkowe do sklepu Brico o wartości 50 zł.

Dodatkowo, każdy uczestnik otrzyma Kartę Moje Brico, która po zarejestrowaniu w sklepie, daje możliwość skorzystania z rabatu 30 zł przy zakupach za minimum 300 zł.

Przygotowano również nagrody specjalne dla mieszkańców zasobów ZGLu w Zespole Staromiejskim. Osoba zdobywająca największą liczbę głosów w konkursie będzie miała szansę na zagospodarowanie lub remont części wspólnej nieruchomości komunalnej, o wartości do 15 000 zł.

Źródło: Urząd Miasta Zamość

Zdjęcie: poglądowe Pixabay

window 7169327 1280 Zachęcamy do głosowania na najładniejszy balkon, ogródek lub podwórko w Zamościu. UDOSTĘPNIJ

 

Poprzedni artykułDużą, niechcianą roślinę możesz oddać w dobre ręce. ZDK organizuje zbiórkę
Następny artykułZwycięstwo Akademii Zamojskiej na rozpoczęcie nowego sezonu Superligi!
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments