Zaproszenie na dożynki gminy Sitno. Publikujemy PROGRAM

0
1064

Zapraszamy na obchody Dożynek Gminno-Parafialnych, które w tym roku odbędą się w Stabrowie, będącym gospodarzem tego uroczystego święta plonów. Wydarzenie zaplanowano na niedzielę, 3 września, i rozpocznie się o godzinie 13:10.

Program uroczystości będzie bogaty i różnorodny. Początek zaznaczy tradycyjny korowód dożynkowy, który wprowadzi nas w atmosferę radości z obfitego plonu. Następnie odbędzie się Msza Święta Dziękczynna, podczas której będziemy mogli wspólnie wyrazić wdzięczność za tegoroczne plony.

Podczas całego wydarzenia będzie można uczestniczyć w licznych atrakcjach towarzyszących dożynkom. Wystawy rolnicze i sztuki ludowej pozwolą nam poznać bogactwo lokalnej kultury i tradycji. Nie zabraknie również występów artystycznych, konkursów oraz festynu rekreacyjno-sportowego. Dla najmłodszych uczestników przygotowano specjalną strefę zabaw – Dziecięcą Krainę Zabaw.

Na scenie pojawią się również lokalne zespoły artystyczne, takie jak Młodzieżowa Orkiestra Dęta w Sitnie oraz Dzienny Dom SENIOR+ w Stanisławce, którzy swoimi występami dodadzą uroczystości jeszcze większego blasku.

Program wieczornych koncertów przedstawia się następująco:

  • 16:30 – Koncert folkowego zespołu Koromysło.
  • 18:00 – Koncert zespołu Meffis.
  • 19:00 – Koncert Zespołu Nowy Vox.
  • 20:00 – Koncert Zespołu Solaris.
  • 21:00 – Występ zespołu Maraquja.

Na zakończenie dnia, od godziny 22:00 do północy, zaplanowana jest dyskoteka z udziałem zespołu SYSTEM, która pozwoli nam w rytmie muzyki uczcić to wyjątkowe święto.

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców i gości do wspólnego uczestnictwa w tym pięknym wydarzeniu. To doskonała okazja do podzielenia się radością z obfitego plonu oraz spędzenia czasu w gronie przyjaciół i rodziny.

dozynki sitno plakat fb1 2 Zaproszenie na dożynki gminy Sitno. Publikujemy PROGRAM

Poprzedni artykułBardzo lubi ketchup postanowił więc ukraść pomidory z pola
Następny artykułKolejny sukces zamojskiej Oświaty [ZDJĘCIA]
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments