Zamość: Jechał “pod prąd”. Teraz odpowie przed sądem

0
558

Jazda niezgodna z kierunkiem ruchu była przyczyną kontroli drogowej podjętej przez zamojskich policjantów wobec 34-letniego mężczyzny. Funkcjonariusze reagując na wykroczenie popełnione przez kierującego audi ustalili ponadto, że mężczyznę jeszcze przez ponad rok obowiązuje sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. 34-latek wkrótce ponownie stanie przed sądem.

W środę policjanci z Zamościa zatrzymali do kontroli drogowej 34-letniego kierującego audi. Mężczyzna nie zastosował się do znaku “B-2” i “jechał pod prąd” ulicą Kiepury. Na stwierdzeniu popełnienia przez niego wykroczenia kontrola drogowa się nie zakończyła. W trakcie sprawdzania danych mężczyzny w policyjnych systemach wyszło na jaw, że 34-latek z gminy Krasnobród w ogóle nie powinien wsiąść za kierownicę auta. Jeszcze przez ponad rok obowiązuje go zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych, który orzekł wobec niego Sąd Rejonowy w Zamościu.

Mieszkaniec gminy Krasnobród musi się liczyć z konsekwencjami. Wkrótce odpowie zarówno za popełnione wykroczenie, jak też przestępstwo związane z naruszeniem sądowego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Źródło: aspirant sztabowy Katarzyna Szewczuk

fot. google maps

Poprzedni artykułKolejny sukces zamojskiej Oświaty [ZDJĘCIA]
Następny artykułUkradł rower a policjantom tłumaczył, że zabezpieczał go przed kradzieżą
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments