Zaproszenie na Dożynki Gminno-Parafialne w Łabuniach!

0
487

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców i gości na uroczystość Dożynek Gminno-Parafialnych, która odbędzie się w niedzielę, 27 sierpnia, na boisku sportowym przy ul. Orzechowej w Łabuniach. To będzie niezapomniany dzień pełen radości, muzyki i wspólnego świętowania.

Organizatorami tego wydarzenia są: Rada Gminy Łabunie, Wójt Gminy Łabunie – Mariusz Kukiełka oraz Proboszcz Parafii Łabunie.

Program Dożynek obejmuje wiele atrakcji dla wszystkich uczestników. Będzie można podziwiać występy różnorodnych zespołów, solistów i gwiazdę wieczoru – zespołu After Party, który przygotuje niezapomniane show.

Oto lista zespołów, które zagoszczą na scenie:

  1. Gdzie diabeł nie może
  2. Energy Girls
  3. Dyskoteka z zespołem Hit Hunters
  4. Gwiazda wieczoru: zespół After Party

Dla miłośników rękodzieła i naturalnych produktów specjalna strefa, gdzie będziecie mogli zakupić unikalne ręcznie wykonane wyroby oraz eko kosmetyki i zioła. To doskonała okazja, aby wspierać lokalnych twórców i czerpać radość z unikatowych przedmiotów.

Dla rodzin z dziećmi Strefa Rodziny, w której czekać będzie bogaty program animacji. Maluchy będą miały okazję do świetnej zabawy i wspólnego spędzania czasu, a także do zdobywania nowych umiejętności i doświadczeń.

Nie zabraknie również przysmaków kulinarnych – w Strefie Jedzenia, będziecie mogli delektować się pysznymi potrawami i przekąskami, które dodadzą energii do tańców i dobrej zabawy.

Dożynki Gminno-Parafialne w Łabuniach to wyjątkowe wydarzenie, które łączy tradycję z nowoczesnością, radość z wspólnym świętowaniem. Szczegółowy program oraz informacje dotyczące występów znajdują się na plakacie reklamowym poniżej. 

Do zobaczenia w niedzielę, 27 sierpnia, od godziny 14:00 na boisku sportowym przy ul. Orzechowej w Łabuniach!

plakat dozynki labunie 50 70 2023 3 2 Zaproszenie na Dożynki Gminno-Parafialne w Łabuniach!
Poprzedni artykułStartuje Czteroetapowy Bieg Pokoju Pamięci Dzieci Zamojszczyzny [PROGRAM, TRASA]
Następny artykuł“Zamość na okrągło” już po raz 7. wielkie święto motoryzacji UDOSTĘNIJ i ZAPROŚ DO ZAMOŚCIA [PROGRAM]
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments