Nie ustąpiła pierwszeństwa motocykliście

0
313

Wczoraj około godziny 17:00 miało miejsce niefortunne zdarzenie drogowe w Księżpolu, którego skutkiem było obrażenia ciała 29-letniego motocyklisty. Kierująca pojazdem marki Audi, 46-letnia mieszkanka powiatu podkarpackiego, podczas wykonywania manewru skrętu w lewo nie udzieliła pierwszeństwa motocykliście, który w tamtym momencie wyprzedzał inne pojazdy. W wyniku tego tragicznego zbiegu okoliczności doszło do zderzenia obu pojazdów.

Poszkodowany 29-latek, mieszkaniec gminy Turobin, doznał obrażeń ciała i natychmiastowo został przetransportowany do szpitala w celu udzielenia mu odpowiedniej pomocy medycznej. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez służby policyjne, obaj kierujący byli trzeźwi w momencie wypadku, co wyklucza wpływ alkoholu lub innych substancji psychoaktywnych na przebieg zdarzenia.

W obecnej fazie śledztwa, które prowadzą służby policyjne, dokładnie analizuje się okoliczności, w jakich doszło do kolizji. Apelujemy do wszystkich kierowców o zachowanie ostrożności i rozwagi za kierownicą. Wypadki drogowe często wynikają z chwilowej nieuwagi lub niestosowania się do przepisów ruchu drogowego, dlatego też ważne jest, abyśmy wszyscy byli świadomi swojej roli na drodze i dziedziczyli odpowiedzialne nawyki za kierownicą.

Aspirant Joanna Klimek, odpowiedzialna za prowadzenie postępowania, podkreśla, że szczegółowe ustalenia dotyczące przebiegu wypadku są nadal prowadzone. W tym trudnym czasie pragniemy przekazać nasze wsparcie dla poszkodowanego oraz jego bliskich. Wszelkie informacje, które mogą przyczynić się do rzetelnego wyjaśnienia tej sytuacji, są niezwykle istotne i prosimy o kontakt z odpowiednimi organami ścigania.

Źródło: KMP Biłgoraj

344 226285 Nie ustąpiła pierwszeństwa motocykliście

Poprzedni artykułPraca za granicą na wyciągnięcie ręki. Publikujemy najnowsze oferty
Następny artykułZAMOŚĆ: Jest praca dla każdego chętnego. Kliknij i znajdź coś dla siebie
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments