Zaproszenie do Głosowania w Budżecie Obywatelskim Miasta Zamość na 2024 rok. UDOSTĘPNIJ!

0
233

Szanowni Mieszkańcy Miasta Zamość,

informujemy, że od 9 sierpnia 2023 roku rozpoczęła się wyjątkowa okazja do współtworzenia przyszłości naszego pięknego miasta. Głosowanie internetowe na projekty, które zostaną zrealizowane w ramach Budżetu Obywatelskiego na rok 2024, już trwa i potrwa aż do 5 września 2023 roku.

Chcemy podkreślić kilka kluczowych informacji dotyczących tego ważnego procesu:

a) Prawo do głosowania: Uprawnionym do wzięcia udziału w głosowaniu są wszyscy mieszkańcy Miasta Zamość.

b) Wykorzystanie głosów: Każdemu mieszkańcowi przysługuje jeden głos na projekt osiedlowy, na którym zamieszkuje, oraz jeden głos na projekt ogólnomiejski.

c) Głosowanie elektroniczne: Aby oddać swój głos w sposób elektroniczny, prosimy o podanie swoich danych osobowych. Następnie, wybierz jeden projekt osiedlowy oraz jeden projekt ogólnomiejski, które Twoim zdaniem powinny zostać zrealizowane w roku 2024. Aby zatwierdzić głos, na podany przez Ciebie numer telefonu komórkowego otrzymasz jednorazowe hasło, które umożliwi potwierdzenie głosu. Pragniemy podkreślić, że to hasło zostanie wysłane na wskazany numer telefonu tylko raz, zapewniając tym samym bezpieczeństwo procesu głosowania.

Głosowanie elektroniczne odbywa się poprzez specjalnie przygotowaną stronę internetową: https://obywatelski.pl/zamosc/

Wasz udział w tym głosowaniu to szansa na wpływ na rozwój naszego miasta oraz na wybór projektów, które odpowiadają Waszym potrzebom i marzeniom. Dlatego serdecznie zachęcamy każdego mieszkańca Miasta Zamość do aktywnego udziału w procesie Budżetu Obywatelskiego.

Razem możemy kształtować przyszłość Miasta Zamość!

plakat budzet obywatelski 2024 glosowanie online obszar roboczy 1 Zaproszenie do Głosowania w Budżecie Obywatelskim Miasta Zamość na 2024 rok. UDOSTĘPNIJ!

Poprzedni artykuł„Wołanie o pamięć –  80. rocznica Zbrodni Wołyńskiej”. Zaproszenie na spotkanie
Następny artykułUwaga! Rewitalizacja Starej Bramy Lwowskiej – utrudnienia w ruchu [ZDJĘCIA]
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments