Kolejny sukces w walce z zamojskim narkobiznesem. Przejęto 290 porcji marihuany!!!

0
132

Kryminalni z zamojskiej komendy zabezpieczyli marihuanę, z której można byłoby wykonać prawie 290 porcji dilerskich tego narkotyku. 28-letni właściciel narkotyków usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających, został też objęty policyjnym dozorem.

Kryminalni z zamojskiej Policji przypuszczali, że 28-letni mieszkaniec jednej z miejscowości gminy Nielisz może posiadać przy sobie narkotyki. W minionym tygodniu zauważyli go na jednej z ulic Zamościa w czasie, gdy kierował Volkswagenem. Policjanci zatrzymali go do kontroli drogowej. Podczas kontroli wnętrza samochodu odnaleźli plecak a w nim słoiki z suszem roślinnym.

Kryminalni zatrzymali 28-latka, przeszukali również miejsce zamieszkania mężczyzny. W jego pokoju oraz w pomieszczeniu gospodarczym domu odnaleźli słoiki i woreczki strunowe z suszem roślinnym, znaleźli też dwie elektroniczne wagi i metalowy młynek.   

Znalezione przedmioty i susz roślinny, który po wykonanych testach okazał się marihuaną, policjanci zabezpieczyli i przewieźli do komendy.

Łącznie mundurowi zabezpieczyli środki odurzające w ilości, z której można byłoby wykonać prawie 290 porcji dilerskich marihuany.

28-letni właściciel marihuany trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających w postaci suszu ziela konopi innych niż włókniste. Sąd Rejonowy w Zamościu postanowił objąć 28-latka policyjnym dozorem oraz zakazem opuszczania miejsca stałego pobytu.  

Zgodnie z przepisami posiadanie znacznych ilości środków odurzających lub substancji psychoaktywnych zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 10.

Źródło: KMP Zamość, aspirant sztabowy Dorota Krukowska – Bubiło

Poprzedni artykuł24-latek w BMW wjechał na teren cmentarza niszcząc nagrobki (zdjęcia)
Następny artykułZ ostatniej chwili. Pożar na Łukasińskiego, są poszkodowani.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments