Nie żyje 15-letni motocyklista

0
1068

Wczoraj po południu w gminie Leśniowice kierujący motocyklem 15-latek uderzył w Mercedesa, którym kierował 73-latek. Do zderzenia pojazdów doszło w momencie, gdy kierowca samochodu wykonywał manewr skrętu w lewo na posesję. Pomimo podjętej na miejscu reanimacji życia chłopca nie udało się uratować. Ustalamy szczegółowe okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

Wczoraj przed godziną 17:00 dyżurny chełmskiej komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym z udziałem motocykla, do którego doszło w Majdanie Leśniowskim w gminie Leśniowice.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący motocyklem typu cross 15-latek uderzył w bok Mercedesa, którym kierował 73-latek. Do zderzenia pojazdów doszło w momencie, gdy kierowca samochodu wykonywał manewr skrętu w lewo na teren prywatnej posesji. Pomimo prowadzonej na miejscu reanimacji życia chłopca nie dało się uratować. Zmarł na skutek odniesionych obrażeń. Kierujący Mercedesem był trzeźwy. Na czas prowadzonych czynności droga była całkowicie zablokowana.

Obecnie pod nadzorem prokuratora ustalamy wszystkie bliższe okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia. Apelujemy o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

Źródło: KMP Chełm komisarz Ewa Czyż

 

Poprzedni artykułZ ostatniej chwili: zablokowany pas ruchu w kierunku Zamościa
Następny artykuł5000 zł mandatu dla młodego kierowcy BMW
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments