Już w weekend w Zamościu wystąpi plejada gwiazd. Udostępnij i zaproś do Zamościa na koncert “Roztańczona Polska”

1
28211
Osiemnaście wakacyjnych koncertów w osiemnastu wyjątkowych miastach! TVP3 wyruszyła w wakacyjną trasę po kraju. Co czeka widzów? Najgorętsze taneczne przeboje, plejada gwiazd, spektakularne choreografie, bogactwo konkursów i moc niespodzianek. 

Telewizyjne stacje TVP3 będą transmitować koncerty “Roztańczonej Polski” od godziny 20.00. Ponadto, przed rozpoczęciem koncertów, w godzinach 13.00 – 19.30, odbędzie się Festiwal Polska od Kuchni w każdym z miast na trasie. Uczestnicy będą mieli okazję skosztować regionalnych przysmaków przygotowanych przez Koła Gospodyń Wiejskich.

Na trasie „Roztańczonej Polski” aż osiemnaście – absolutnie przebojowych – przystanków. To między innymi popularne letniska, malownicze kurorty, historyczne zakątki kraju, miejscowości znane ze swojej gościnności. Po drodze „Roztańczona Polska” odwiedzi Łomżę, Gryfino, Łowicz, Ostrów Wielkopolski, Jaworzno, Władysławowo, Chełmno, Sochaczew, Zamość, Myślenice, Opole, Kielce i Wilno. 

Na wielkiej scenie pojawi się m.in. Magdalena Narożna z zespołem Piękni i młodzi, Izabela Trojanowska, Komodo, Filip Lato, DJ Adamus, Michał Wiśniewski z grupą Ich Troje, Zenek Martyniuk, Skolim, Andre, a także wiele innych, topowych gwiazd. Fani muzyki i tańca będą mogli bawić się do najlepszych kawałków takich jak: Zawsze z Tobą chciałbym być, Przekorny los, Wszystko, czego dziś chcę, Daddy Cool, Bamboleo, Daj mi tę noc, Keine Grenzen, A wszystko to…, Bailando, Wakacyjna miłość czy Przez Twe oczy zielone.

Niestety nie podano jeszcze kto zaśpiewa 6 sierpnia w niedzielę  w Zamościu, ale na pewno nie zabraknie hitów disco polo i muzyki rozrywkowej.

Poprzedni artykułObchody 100-lecia Lasów Państwowych na terenie Nadleśnictwa Tomaszów (DUŻO ZDJĘĆ)
Następny artykułCzołowe zderzenie quada z Oplem (ZDJĘCIA)
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Ada

.