Zamość: Warsztaty o karmieniu piersią. Liczba miejsc ograniczona

0
112

Niebawem w sierpniu obchodzić będziemy Tydzień Promocji Karmienia Piersią i z tej okazji Fundacja Zibera pragnie zaprosić  na płynące z serca, bardzo wspierające wydarzenie!

Już 6-go sierpnia o. godzinie 12:00 spotykamy się w Zamościu przy ulicy Pereca 10, gdzie odbędą się warsztaty Oliwii Wereszczak – położna po wielu laktacyjnych kursach i podwójna mama opowie z własnego doświadczenia o początkach karmienia piersią, potrzebie wsparcia I edukacji – aby ten start był jak najprzyjemniejszy. 

Będzie dużo zrozumienia, wsparcia i też ogrom praktyki!

Pani Oliwia Wereszczak zaprosiła również inne położne aby opowiedziały o wpływie historii porodowej na karmienie piersią czy o 2 złotych godzinach na zamojskiej porodówce. Będzie też Pani psycholog z Psychologicznej Przystani, która podzieli się z Nami bardzo potrzebnymi wiadomościami o nurcie wychowania: Bliskości Rodzicielskiej. A na koniec zaprzyjaźniona Pani fotograf, która upamiętniła niejeden poród – opowie i pokaże! czym jest reportaż porodowy, dodatkowo szykuje wspaniałą niespodziankę!. Udział w wydarzeniu to kwota 20 złotych “na cele statutowe” Fundacji Zibera.

 Zapraszamy serdecznie – będzie praktycznie, w zrozumieniu i z mnóstwem prezentów!

*liczba miejsc ograniczona – obowiązują zapisy tel. 534 601 904 (Oliwia)”

Autor: artykuł nadesłany

konferencja kp pgn Zamość: Warsztaty o karmieniu piersią. Liczba miejsc ograniczona

Poprzedni artykułRoztoczańska Wiosna 2023 do obejrzenia w Zamojskim Domu Kultury
Następny artykułKąpielisko “Zalew” Krasnobród zamknięte
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments