O podróżach kamperem i nie tylko na Rynku Wodnym

0
161

14 lipca 2023 r. Książnica Zamojska zaprasza na Rynek Wodny w Zamościu na spotkania poświęcone podróżom i podróżowaniu. Już od godz. 11.00 rozpocznie się Big Book Kamp-er! Przyjdź, jeśli chcesz się dowiedzieć czym jest caravaning, kim są polscy kamperowcy i dlaczego warto poznać ich świat.

O godz. 12.00 odbędzie się rozmowa z Małgorzatą i Grzegorzem Wilczyńskimi o rodzinnym podróżowaniu kamperem. Czy caravaning to hobby, czy sposób na życie? Czy taki model podróżowania jest dla każdego? Jaki kamper jest dobry dla rodziny, a jaki dla singli? Przyjdź i zadaj swoje pytanie, obejrzyj kampery, poznaj inny sposób podróżowania.

O godz. 17.00 Książnica Zamojska zaprasza na spotkanie z podróżnikiem i instruktorem szybowcowym Józefem Kwaśniakiem, uczestnikiem wypraw wysokogórskich, zdobywcą m.in. Kilimandżaro oraz Kazbeku, a także autorem książki pt. „Podróże marzeń… Po górach i nie tylko”. Podczas spotkania gość opowie o swoich wyprawach do wielu ciekawych, dalekich i egzotycznych zakątków globu oraz wędrówkach po tatrzańskich i bieszczadzkich szlakach.

Organizatorami tego podróżniczego, pełnego atrakcji i ciekawych rozmów, piątkowego dnia są Książnica Zamojska im. S. K. Zamoyskiego w Zamościu, Polski Caravaning.pl i Camper Majstry.

Wydarzenie wspierają:

ZamTour – Wycieczki po Zamościu MELEXEM, Aeroklub Ziemi Zamojskiej, Optyk Mama i Ja, Bar Asia, Day Film.

Źródło: Książnica Zamojska

nature gec1e4b339 1280 O podróżach kamperem i nie tylko na Rynku Wodnym

camper plakat glowny 06 O podróżach kamperem i nie tylko na Rynku Wodnym

spotkanie z podroznikiem 02 O podróżach kamperem i nie tylko na Rynku Wodnym

Poprzedni artykułUwaga praca! Zamojski Dom Kultury poszukuje pracownika [UDOSTĘPNIJ]
Następny artykułPodróż zakończył w Sitańcu w polu kukurydzy. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments