Sprawdzona sieć salonów optycznych na Lubelszczyźnie – Zamość, Tomaszów Lubelski, Lublin

0
287

Polskie Pracownie Optyczne to sieć, która stawia na profesjonalizm, dobry kontakt z klientem oraz oferuje dostęp do najnowocześniejszego sprzętu pomiarowego, jak i produktów renomowanych producentów jeśli chodzi o okulary korekcyjne, soczewki kontaktowe czy okulary przeciwsłoneczne. Warto poznać ofertę salonów z Lubelszczyzny, a dokładnie Zamościa, Tomaszowa Lubelskiego czy też Lublina.

Pracownia optyczna Zamość – dlaczego warto zapisać się na bezpłatne badanie wzroku? 

Polskie Pracownie Optyczne na Lubelszczyźnie oferują bezpłatne badanie wzroku. Regularne badanie ostrości wzroku jest ważne zarówno ze względu na wykonywaną pracę, jak i komfort w życiu codziennym. Jeżeli do tej pory nie miało się stwierdzonej wady wzroku, to badanie należy powtarzać co 2 lata. Polskie Pracownie Optyczne – Zamość to oferta bezpłatnego sprawdzenia ostrości wzroku od 16 roku życia. Można skorzystać z tej możliwości w pracowni optycznej przy ul. Lwowskiej 56. Salon optyczny jest otwarty w godzinach od 9.00 do 21.00 od poniedziałku do piątku i w tych samych godzinach w sobotę. Jeżeli macie wadę wzroku, to warto wykonywać badanie każdego roku. Nie trzeba umawiać się na wizytę u okulisty czy to w ramach NFZ, czy prywatnie i oczekiwać w kolejce. Badanie ortoptysta wykona od ręki i nie potrwa to długo. Jednocześnie bezpłatne badanie wzroku nie zobowiązuje do wyboru okularów korekcyjnych. W przypadku stwierdzenia wady wzroku warto jednak skorzystać z tej wygodnej możliwości.

  pracownieoptycznemiedzyakapitamiv12 Sprawdzona sieć salonów optycznych na Lubelszczyźnie – Zamość, Tomaszów Lubelski, Lublin

Pracownia optyczna Tomaszów Lubelski – opieka najlepszych specjalistów 

Pracownie Optyczne – Tomaszów Lubelski to filia sieci salonów optycznych, w której także można wykonać bezpłatne badanie wzroku. Można liczyć na profesjonalną opiekę specjalistów, zarówno ortoptysty, jak i optyka. Po stwierdzeniu wady wzroku optyk zajmuje się przygotowaniem okularów korekcyjnych dopasowanych do danej wady wzroku. Jednocześnie wcześniej można skorzystać z usługi stylisty, by dobrać odpowiednie oprawki. Powinny one pasować do koloru oczu, włosów, a ich kształt powinien być dopasowany do kształtu i proporcji twarzy, a rozmiar okularów czy szerokość mostka do wielkości i rozstawu oczu. Oczywiście poszczególne okulary korekcyjne różnią się także materiałem, z którego zostały wykonane. Okulary powinny być wygodne w noszeniu i lekkie, dopasowane idealnie do użytkownika.

Pracownia optyczna Lublin – szeroka oferta usług dla najbardziej wymagających 

Warto wiedzieć, że Pracownie Optyczne – Lublin to także usługa bezpłatnego badania wzroku. Ortoptyści używają profesjonalnego sprzętu ortoptycznego firmy NIDEK. Przeprowadzają wstępne badanie komputerowe, badania wad refrakcji, testy sprawdzające i wykrywające dysfunkcje widzenia. W każdym salonie optycznym na Lubelszczyźnie w ramach sieci Polskich Pracowni Optycznych można skorzystać z możliwości dobrania okularów korekcyjnych czy też soczewek kontaktowych, ale i okularów przeciwsłonecznych renomowanych producentów. Dostępne są atrakcyjne promocje, choćby na drugą parę soczewek w okularach korekcyjnych za symboliczną złotówkę. Oferta obejmuje także te same usługi skierowane do klientów biznesowych. Zatem można kompleksowo zadbać o wzrok swoich pracowników, co jest niezwykle istotne w kontekście bezpieczeństwa i higieny pracy. Można skorzystać z możliwości bezpłatnego badania wzroku i okresowego badania wzroku, a także doboru okularów korekcyjnych czy soczewek kontaktowych. Ciekawą ofertą jest instrukcja prawidłowej pracy z monitorem, co może uchronić przed pogorszeniem widzenia.

pracownieoptycznemiedzyakapitamiv17 Sprawdzona sieć salonów optycznych na Lubelszczyźnie – Zamość, Tomaszów Lubelski, Lublin

Poprzedni artykułZAMOŚĆ: Przed nami duże wydarzenie sportowe
Następny artykułV Ludowe spotkanie z zaśpiewem i przytupem [PROGRAM]
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments