W Hrubieszowie powstanie restauracja McDonald’s

0
1091

W Hrubieszowie powstaje restauracja McDonald’s. Jej uruchomienie pozwoli na zajadanie się burgerami i frytkami przygotowanymi na całym świecie w taki sam sposób przez najpopularniejszą sieć fast foodów oraz da szansę na pracę dla co najmniej 40 osób.

Restauracja McDonald’s powstanie przy ul. Łany, są to tereny obwodnicy przy wyjeździe z miasta. Budowa już się rozpoczęła. Rozmowy w tej sprawie swój początek miały przed rokiem. To firma McDonald’s wyszła z taką inicjatywą. Na początek powstanie około 40 miejsc pracy.

„To co najbardziej cieszy w całym przedsięwzięciu, to te miejsca pracy” mówi Marta Majewska, burmistrz Hrubieszowa. „Rekrutacja już się rozpoczęła, przy wsparciu Kreatywnego Centrum Edukacji i Współpracy Gospodarczej, działajacego w Hrubieszowie. Wszyscy zainteresowani zatrudnieniem w restauracji McDonald’s, tam właśnie powinni się zgłaszać” dodaje Marta Majewska.

KCEiWG znajduje się w Hrubieszowie, przy ul. Staszica 9.

Jednak Hrubieszów to nie jedyne miasto, gdzie w najbliższym czasie powstanie McDonald’s. W komunikacie nadesłanym do naszej redakcji przez McDonald’s Polska czytamy „Bierzemy pod uwagę rozwój sieci McDonald’s w województwie lubelskim”.

350146008 715351630598634 8167537188305176908 n W Hrubieszowie powstanie restauracja McDonald's

 

Poprzedni artykułRadni Miasta Zamość po raz drugi odmówili pozwolenia na budowę mieszkań przy ul. Wyszyńskiego
Następny artykułZamość: Nie stój w kolejce! Umów wizytę
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments