Zamość: Kolejna edycja Letniej Czytelni Książki i Prasy

0
150

Książnica Zamojska im. Stanisława Kostki Zamoyskiego w Zamościu zaprasza na kolejną edycję Letniej Czytelni Książki i Prasy. Nasza „plenerowa biblioteka” będzie funkcjonowała na Rynku Wodnym od 5 lipca do 27 sierpnia 2023 r. przez 5 dni w tygodniu (od środy do niedzieli).

Każdy znajdzie tam coś dla siebie. Oprócz możliwości poczytania książek i przejrzenia prasy, będzie można również pograć w gry planszowe, porozmawiać o literaturze, wziąć udział w ciekawych spotkaniach, m.in. z podróżnikami Józefem Kwaśniakiem i Jackiem Podkościelnym. Swoją prezentację będzie miał także teatrzyk kukiełkowy „Sowa Wolumena i pomieszanie w bajkach”. Tradycyjnie, zapraszamy również na kiermasz „książki już czytanej” oraz zapoznanie się z bieżącą ofertą wydawniczą Książnicy Zamojskiej.

Plenerowa biblioteki działa od środy do piątku w godz. 11.00 – 18.00, w soboty i niedziele w godz. 12.00 – 18.00.

Organizatorzy mają nadzieję, że tą inicjatywą trafią również do osób rzadziej korzystających z tradycyjnej biblioteki, rozbudzą większą potrzebę czytania i udowodnią, że jest to zajęcie wartościowe, przyjemne i pożyteczne.

Szczegółowy program wydarzeń organizowanych przy Letniej Czytelni Książki i Prasy będziemy podawać na stronie internetowej: biblioteka.zamosc.pl oraz na profilu społecznościowym: facebook.com/KsiaznicaZamojska

Autor: artykuł nadesłany

ratusz Zamość: Kolejna edycja Letniej Czytelni Książki i Prasy

Poprzedni artykułZamość: Rusza rejestracja na nieodpłatne porady prawne
Następny artykułPowiat zamojski: Jubileusze OSP
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments