Udostępnij i zaproś do Zamościa. Koncert TVP “Roztańczona Polska” w Zamościu [WSTĘP WOLNY]

1
26759

Osiemnaście wakacyjnych koncertów w osiemnastu wyjątkowych miastach! TVP wyrusza w wakacyjną trasę po kraju. Co czeka widzów? Najgorętsze taneczne przeboje, plejada gwiazd, spektakularne choreografie, bogactwo konkursów i moc niespodzianek. A wszystko to w atrakcyjnej formule radosnego, muzycznego show.

6 sierpnia 2023 r. koncert „Roztańczona Polska” odbędzie się w Zamościu na Rynku Wielkim. Wstęp na koncert jest bezpłatny.

Fani muzyki tanecznej, w każdą niedzielę, będą mogli zobaczyć spektakularne show i usłyszeć swoich ulubionych artystów, którzy wprawią ich w taneczny nastrój. Na wielkiej scenie pojawi się m.in. Magdalena Narożna z zespołem Piękni i młodzi, Izabela Trojanowska, Komodo, Filip Lato, DJ Adamus, Michał Wiśniewski z grupą Ich Troje, Zenek Martyniuk, Skolim, Andre, a także wiele innych, topowych gwiazd. Fani muzyki i tańca będą mogli bawić się do najlepszych kawałków takich jak: Zawsze z Tobą chciałbym być, Przekorny los, Wszystko, czego dziś chcę, Daddy Cool, Bamboleo, Daj mi tę noc, Keine Grenzen, A wszystko to…, Bailando, Wakacyjna miłość czy Przez Twe oczy zielone.

Niestety nie podano jeszcze kto zaśpiewa w Zamościu, ale na pewno nie zabraknie hitów disco polo i muzyki rozrywkowej.

 

dsc 3481 Udostępnij i zaproś do Zamościa. Koncert TVP

Poprzedni artykułGM. ZAMOŚĆ: “Czyste powietrze” “Mój Prąd” “Agroenergia” spotkanie informacyjne
Następny artykułKuchnia w dobrym stylu – sprzęty, które dopełnią eleganckie wnętrze
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
MałyPantera

Niech się dzieje!!! Muzyka jest lekiem na wszystko a naszemu społeczeństwu teraz bardzo jest potrzebne