“Stylowy” ogłasza nabór na wolontariuszy

0
223

Nowe przyjaźnie, doświadczenia i filmowo-telewizyjna przygoda! Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu zaprasza do współpracy wolontariuszy, chętnych do pomocy przy obsłudze 11. Zamojskiego Festiwalu Filmowego „Spotkania z historią.

W trakcie trzech dni festiwalu (17-19.08.2023), wolontariusze mają okazję współtworzyć jedno z ważniejszych wydarzeń filmowych w Polsce! Pomagają w przygotowaniu i realizacji wydarzeń festiwalowych, aby uczestnicy i goście mogli łatwo uzyskać niezbędne informacje oraz cieszyć się udziałem w dobrze zorganizowanym wydarzeniu.

To fantastycznie spędzony czas, rozwijający umiejętności komunikacyjne i organizacyjne oraz poszerzający wiedzę historyczną i filmową. To także możliwość spotkania wybitnych twórców filmowych, przyjrzenia się pracy ekipy telewizyjnej, udziału w pokazach i spotkaniach filmowych oraz wydarzeniach towarzyszących.

Na zgłoszenia czekamy do 31 lipca 2023. Chętnych prosimy o przesyłanie formularzy zgłoszeniowych na adres: [email protected] 

Szczegółowe informacje oraz formularze zgłoszeniowe dostępne są na stronie internetowej: http://www.zamoscfilmfestival.pl

Organizatorami 11. Zamojskiego Festiwalu Filmowego „Spotkania z historią” są: Centrum Kultury Filmowej “Stylowy” w Zamościu, Miasto Zamość, Centrum Kultury i Historii Telewizji Polskiej S.A.

Zamojski Festiwal Filmowy „Spotkania z historią” jest jedynym w Polsce wydarzeniem prezentującym najnowsze filmy dokumentalne o tematyce historycznej. Powstał dla podkreślenia wagi i znaczenia kinematografii historycznej. Jego najistotniejsza część to konkurs filmowy. Rywalizują w nim twórcy, których dokonania, już dziś, wyznaczają nowe kierunki dokumentu historycznego. To coroczne podsumowanie dorobku w dziedzinie filmu dokumentalnego, które wspiera rozwój kinematografii historycznej poprzez prezentację i popularyzację tego gatunku filmowego oraz dyskusję, umożliwiającą wymianę twórczych doświadczeń. Dopełnieniem programu są spotkania z twórcami, retrospektywy, pozakonkursowe pokazy filmowe, wystawy muzealne i fotograficzne, koncerty, kiermasz książek, pokazy historyczne oraz gala festiwalowa na Rynku Wielkim w Zamościu.

Źródło: UM Zamość

dsc 7106

7425b

 

Poprzedni artykułUwaga Zamość! Publikujemy najnowsze oferty pracy z zamojskiego PUP
Następny artykułGmina Zamość: występy i poczęstunek podczas sołeckiego spotkania pokoleń [PROGRAM]
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments