WRAK RACE po raz pierwszy w Zamościu [ZAPROSZENIE]

0
782

Na Zamojszczyźnie, po raz pierwszy, w dniu 25 czerwca 2023 roku o godzinie 10:00 przy ulicy Braterstwa Broni (za schroniskiem dla zwierząt) odbędzie się wydarzenie o nazwie WRAK RACE ZAMOŚĆ. Celem imprezy jest wspieranie rozwoju i integracja społeczności lokalnej oraz ochrona zdrowia i życia poprzez propagowanie sportów motorowych typu off-road.

Wyścig Wrak Race jest dla aut niskobudżetowych, których wartość nie przekracza 1000 zł.

Te spektakularne rajdy cieszą się coraz większą popularnością nie tylko wśród startujących uczestników, ale również wśród kibiców, którzy zmagania te mogą oglądać całymi rodzinami (dla kibiców wstęp jest bezpłatny).

Jesteśmy już po pierwszym otwartym treningu, wzięło w nim udział kilkanaście aut oraz wielu widzów, co pokazało, że rywalizacja będzie bardzo widowiskowa” mówi Jarek „Drzewiasty” ze Stowarzyszenia Zamość 4×4 „Jako Stowarzyszenie chcielibyśmy aby zmagania te były imprezą cykliczną, która swoją innowacyjnością będzie ściągała wiele załóg oraz ogromne rzesze obserwujących” dodaje „Drzewiasty”

Podczas imprezy będzie zorganizowane zaplecze gastronomiczne. Wszyscy uczestnicy oraz kibicujący będą mogli zakupić sobie coś ciepłego do jedzenia oraz coś zimnego do picia, będzie także wspólne ognisko.

Jak zaznacza Jarek „Drzewiasty” podczas wyścigu organizatorzy będą dbać przede wszystkim o bezpieczeństwo uczestników i kibiców. W aucie znajdować się będą kierowca i pilot, którzy będą mieli założone kaski, sprawne pasy bezpieczeństwa oraz dostęp do gaśnicy.

wrak race 4x4 plakat maly WRAK RACE po raz pierwszy w Zamościu [ZAPROSZENIE]

Poprzedni artykuł“Zamość pod zaborami” – bezpłatny spacer z przewodnikiem
Następny artykułZenek Martyniuk zagra koncert podczas Sobótki
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments