Region: W rzece odnaleźli zwłoki kobiety (zdjęcia)

0
1891
PODCZAS PROWADZONYCH POSZUKIWAŃ ZNALEŹLIŚMY ZWŁOKI KOBIETY

Wczoraj podczas prowadzonych poszukiwań zaginionej mieszkanki Białej Podlaskiej, w rzece Krzna ujawniliśmy ludzkie zwłoki. Elementy ubrania wskazują, że może to być ciało zaginionej pod koniec maja br. 36-latki. Decyzją prokuratora zwłoki zostały zabezpieczone w celu przeprowadzenia niezbędnych czynności identyfikacyjnych.

Wczoraj kolejny dzień prowadziliśmy poszukiwania 36-letniej mieszkanki Białej Podlaskiej, która zaginęła pod koniec maja br. Podczas poszukiwań wykorzystywaliśmy specjalistyczny sprzęt, którego użycie pozwala na sprawdzenie terenu i dotarcie do miejsc, które byłyby trudno dostępne w trakcie penetracji pieszej przez policjantów i strażaków. We wczorajszych poszukiwaniach wspierali nas policjanci z Oddziału Prewencji Policji KWP w Białej Podlaskiej oraz strażacy PSP w Białej Podlaskiej.

Podczas poszukiwań w rzece Krzna na wysokości ulicy Kąpielowej ujawniliśmy ludzkie zwłoki. Elementy ubrania wskazują, że może to być poszukiwana 36-latka. Decyzją prokuratora ciało zostało zabezpieczone do dalszych badań, w tym badań DNA.

Źródło: KMP Biała Podlaska, komisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla

Poprzedni artykułStudenci bezpieczeństwa narodowego Akademii Zamojskiej na obozie sprawnościowym
Następny artykułRegion: Nieszczęśliwy wypadek w cementownii
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments