30-latek dosłownie wbił się swoim autem w budynek

0
441

344 221516 30-latek dosłownie wbił się swoim autem w budynek

30 – latek stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w niezamieszkały budynek. Mężczyzna był nietrzeźwy i nie posiadał uprawnień do kierowania. Trafił do szpitala, jednak nie odniósł poważnych obrażeń. Teraz stanie przed sądem.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 21:00 w Szyszkowie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 30 – letni mieszkaniec gminy Nisko kierując Fordem na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze, a następnie uderzył w budynek. Na szczęście dom, w który wjechał mężczyzna był niezamieszkały.

Kierowca jechał sam, jak ustaliliśmy był pijany. Przeprowadzone badanie na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu wykazało, że miał w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu. Natomiast po sprawdzeniu w policyjnych bazach wyszło na jaw, że nie posiada on uprawnień do kierowania.

Właściciel budynku, który przyjechał na miejsce na chwilę obecną nie oszacował strat.

30- latek trafił do szpitala, jednak nie odniósł poważnych obrażeń. Teraz stanie przed sądem, gdzie odpowie za kierowanie w stanie nietrzeźwości. Zgodnie z prawem grozi mu kara do dwóch lat pozbawienia wolności i wysoka grzywna.

Źródło: KMP Biłgoraj, aspirant Joanna Klimek

344 221517 30-latek dosłownie wbił się swoim autem w budynek

 

 

Poprzedni artykułO tym jak oswoić się z przemijaniem. Wystawa “Powroty”
Następny artykułBezpłatne konsultacje echokardiograficzne
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments