Już po raz trzeci Książnica Zamojska zaprasza na Giełdę Książki Regionalnej

0
70

Już po raz trzeci Książnica Zamojska im. Stanisława Kostki Zamoyskiego zaprasza na Giełdę Książki Regionalnej. W tym roku Giełda odbędzie się w ramach 29.Jarmarku Hetmańskiego – Festiwalu Produktu Lokalnego, w dniach 3-4.06 na Rynku Wodnym w Zamościu w godz. 11.00-18.00.

Giełda Książki Regionalnej jest wyjątkową okazją do zapoznania się z regionalistami i z ich najnowszymi wydawnictwami. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w spotkaniach autorskich z Henrykiem Wiesławem Kowalczukiem, Fryderykiem Kierepką, Barbarą Dużyńską, Danielem Mrozem, Jarosławem Jońcem, prof. Waldemarem Bednarukiem, Jarosławem Siekiem, dr Agnieszką Szykułą – Żygawską, Rebertem Gmiterkiem i Januszem Kawałko. W ramach Giełdy odbędzie się także spotkanie klubu literackiego Tarabook oraz Panel Dyskusyjny o rynku wydawnictw regionalnych. Niezmiennie plenerowej imprezie Książnicy Zamojskiej będzie towarzyszyć Kiermasz Książki Już Czytanej, cieszący sie zawsze dużym zainteresowaniem.

Będzie to również możliwość nabycia niskonakładowych i niekiedy trudnodostępnych wydawnictw regionalnych oraz poznania kolejnych planów wydawniczych. Zainteresowani tematyką regionalną będą mogli osobiście spotkać tych, dzięki którym szersza publiczność może poznawać dzieje i tajemnice regionu, zgłębiać nierozwiązane zagadki historyczne, zagubić się w świecie roztoczańskich fantasy, a także dowiedzieć się, kim jest mieszkająca w Zamościu autorka ogólnopolskich bestsellerów… Te i inne atrakcje już w najbliższy weekend na Rynku Wodnym w Zamościu.

Zapraszamy!

Źródło: Książnica Zamojska

plakat gielda kr 11 Już po raz trzeci Książnica Zamojska zaprasza na Giełdę Książki Regionalnej

290003902 5349771318399677 2565734845924421119 n Już po raz trzeci Książnica Zamojska zaprasza na Giełdę Książki Regionalnej

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments