Tragiczna śmierć. Kobieta zgineła przygnieciona regalem z serami

0
2118

W sobotę w Tomaszowie Lubelskim 48-letnia pracownica mleczarni podczas układania serów w magazynie, została przygnieciona przez regał z półkami na których układała produkty. Pomimo podjętej reanimacji, życia kobiety niestety nie udało się uratować. Wyjaśniamy okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 48-letnia pracownica zakładu, podczas układanie serów w magazynie, została przygnieciona przez regał z półkami, na których układała produkty. Niestety, pomimo podjętej reanimacji, życia 48-letniej mieszkanki powiatu zamojskiego,  nie udało się uratować. Ciało kobiety decyzją prokuratora zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych.

Czynności na miejscu zdarzenia policjanci wykonywali pod nadzorem prokuratora oraz pracownika Państwowej Inspekcji Pracy. Przyczyny i okoliczności tego nieszczęśliwego wypadku wyjaśni prowadzone w tej sprawie śledztwo.

Źródło: KMP Tomaszów Lubelsko, młodszy aspirant Małgorzata Pawłowska

359 221038 Tragiczna śmierć. Kobieta zgineła przygnieciona regalem z serami 359 221039 Tragiczna śmierć. Kobieta zgineła przygnieciona regalem z serami

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments