78-letni kierujący Oplem z niewyjaśnionych przyczyn uderzył w budynek trafostacji.

0
792

78-letni kierujący Oplem z niewyjaśnionych dotąd przyczyn zjechał na pas zieleni i uderzył w budynek trafostacji. Kierujący i jego 70-letnia pasażerka z uwagi na poniesione obrażenia zostali przewiezieni do szpitala. Badanie trzeźwości wykazało, że 78-latek był trzeźwy. Wyjaśniamy przyczyny tego zdarzenia.

Do nietypowego zdarzenia drogowego doszło dziś przed południem przy ul. Lwowskiej w Tomaszowie Lubelskim. Dyżurny tomaszowskiej komendy został poinformowany, że osobowy Opel miał wjechać tam w budynek.

Jak wstępnie ustalili policjanci, 78-letni tomaszowianin kierujący Oplem, po zatankowaniu pojazdu na pobliskiej stacji paliw, uruchomił auto i ruszył przed siebie. Z niewiadomych dotąd przyczyn, wjechał na teren zielony i jazdę zakończył uderzając w budynek trafostacji. Na skutek poniesionych obrażeń, kierujący i jego 70-letnia pasażerka zostali przewiezieni do szpitala. Badanie trzeźwości wykazało, że kierujący był trzeźwy.

Trwa ustalanie szczegółowych przyczyn i okoliczności tego zdarzenia. Policjanci ruchu drogowego wykonali oględziny pojazdu, natomiast grupa dochodzeniowo – śledcza zabezpieczyła ślady. Na miejscu pracowała również straż pożarna, inspektor nadzoru budowlanego oraz pogotowie energetyczne z uwagi na uszkodzenie budynku trafostacji.

Źródło: KMP Tomaszów Lubelski, młodszy aspirant Małgorzata Pawłowska

Poprzedni artykułUDOSTĘPNIJ “Bądźmy jak dzieci” Przybędzie Kamil Baleja – radiowiec znany na Tiktoku
Następny artykułBędzie czym wozić pacjentów (zdjęcia)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments