Śmierć motocyklisty

0
3086

Wyjaśniamy okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło wczoraj wieczorem na obwodnicy północnej Biłgoraja. Wstępne ustalenia wskazują na to, że 26 – letni motocyklista z stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w latarnię uliczną, a następnie betonowy słup. Pomimo czynności reanimacyjnych życia mężczyzny nie udało się uratować.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 18:30 na obwodnicy północnej w Biłgoraju. Wstępne ustalenia pracujących na miejscu pod nadzorem prokuratora policjantów wskazują na to, że 26 – letni mieszkaniec miasta kierując motocyklem Kawasaki jadąc od strony Zamościa, na łuku drogi z nieznanych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem. Kierujący uderzył w latarnię uliczną a następnie w betonowy słup.

Na miejscu wypadku pracowali policjanci, strażacy i ratownicy, wezwane zostało również Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Niestety pomimo prowadzonych na miejscu zdarzenia czynności reanimacyjnych, życia mężczyzny nie udało się uratować. Decyzją prokuratora ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych.

Obecnie ustalany dokładne okoliczności i przyczyny wypadku. Apelujemy również o rozwagę na drodze i przestrzeganie przepisów.

Źródło: KMP Biłgoraj, aspirant Joanna Klimek

344 220701 Śmierć motocyklisty 344 220699 Śmierć motocyklisty

Poprzedni artykułKobiecy wieczór w “Stylowym” z filmem “Book Club. Następny rozdział”
Następny artykułPolicjantka z Zamościa mistrzynią Polski. Gratulujemy!
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments