Dawid Kwiatkowski gwiazdą juwenaliów

0
1729
https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Dawid_Kwiatkowski_2016_01.jpg

Zamojska „brać studencka” na pewno ucieszy się z wiadomości, że już niebawem odbędą się Juwenalia Akademii Zamojskiej! Impreza odbędzie się w dniach 18-19 maja, a jej zwieńczeniem będzie koncert na Rynku Wielkim w Zamościu. Gwiazdą wydarzenia będzie znany hitu „Bez Ciebie”, juror programu „The Voice Kids” – Dawid Kwiatkowski. Na scenie wystąpią również PlanBe oraz Seeking Dreams.

Juwenalia rozpocznie uroczyste przekazanie władzy studentom przez rektora Akademii Zamojskiej dr. hab. Pawła Skrzydlewskiego, prof. AZ. Tego dnia zaplanowane jest też kino plenerowe połączone z piknikiem studenckim. W trakcie wydarzenia odbędzie się projekcja filmów: „Baby Driver” oraz „Wszystko wszędzie naraz”.

Drugi dzień Juwenaliów to koncerty. Publiczność rozgrzeje DJ Piotr Niedźwiedź. Następnie na scenie na Rynku Wielkim w Zamościu wystąpią Seeking Dreams, PlanBe oraz gwiazda wieczoru – Dawid Kwiatkowski.

Dawid to piosenkarz, autor tekstów i osobowość telewizyjna. Juror najpopularniejszego w Polsce formatu rozrywkowego “The Voice Kids”. Autor siedmiu solowych albumów studyjnych, a poszczególne single stały się najpopularniejszymi przebojami minionego roku. Laureat Europejskiej Nagrody Muzycznej MTV dla najlepszego europejskiego oraz polskiego wykonawcy, zdobywca czterech nagród Nickelodeon Kids’ Choice Awards, laureat Telekamery, a także najbardziej prestiżowej nagrody muzycznej w Polsce “Bursztynowy Słowik”, którą otrzymał na festiwalu w Sopocie za hit „Bez Ciebie”. Piosenka ta głosami słuchaczy radia RMF FM została wybrana na przebój roku 2021. W 2022 r zrealizował trasę „Dawid Kwiatkowski Tour”, na którą bilety rozeszły się w błyskawicznym tempie.

źródło: Akademia Zamojska

Więcej szczegółów juwenaliów znajdziecie na plakacie.

9244b Dawid Kwiatkowski gwiazdą juwenaliów

Poprzedni artykułFotel z funkcją relaks, czyli jak powinien wyglądać idealny mebel do odpoczynku?
Następny artykułTragiczny w skutkach pożar mieszkania
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments