Sowa Wolumena do zdobycia!

0
202

Książnica Zamojska im. Stanisława Kostki Zamoyskiego zaprasza mieszkańców Zamościa i okolic do wspólnego świętowania XX Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek. Moja, Twoja, Nasza – Biblioteka to hasło tegorocznej edycji. Bądźmy razem, nie tylko w ten czas.

Jeśli kochasz czytać, uwielbiasz nowości, ale odstraszają Cię ceny książek lub przeciwnie półki Twojej domowej biblioteczki uginają się pod ciężarem słów, nasza akcja jest skierowana właśnie do Ciebie. Przyjdź do Książnicy Zamojskiej lub jednej z sześciu filii i skorzystaj z naszej oferty. Zapisz się do biblioteki, wypożycz książkę i odbierz upominek! – zachęcają pracownicy Książnicy.

Dla pierwszych 80 osób, które odwiedzą Książnicę w Tygodniu Bibliotek i zostaną jej Czytelnikami, czekają wyjątkowe prezenty – maskotki Sowy Wolumeny. Przygody tej „książkowej” sympatycznej sowy można śledzić m.in. na Facebooku Książnicy. Biblioteczne zapisy, w zamian za upominek, rozpoczynają się we wtorek, 9 maja dzień po Dniu Bibliotekarza i Bibliotek.

Akcja „Przyjdź, zapisz się, zdobądź – Sowę Wolumenę”, skierowana jest do wszystkich nowo zarejestrowanych czytelników, zostanie przeprowadzona w dniach 9-15 maja 2023 roku. Bibliotekarze wyjaśniają, że dziecko, które czyta, będzie dorosłym, który myśli. Czytający dorosły myśli zazwyczaj pozytywnie. Twórzmy razem tę wielką czytającą Rodzinę.

Materiały do wykonania sów przekazała firma Interkres sp.j., a trudu uszycia maskotek i tchnięcia weń sowiego życia, podjęli się uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej przy Parafii Św. Michała Archanioła w Zamościu. Szczegóły i regulamin akcji na www.biblioteka.zamosc.pl

plkt 80 sow 04 Sowa Wolumena do zdobycia!

Poprzedni artykułPodróż z psem na majówkę – jak sprawić by był spokojny?
Następny artykuł1 maja w Zamościu – zapraszamy na zamojską majówkę 2023
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments