Pijany uderzył w Audi i odjechał

0
274

Do wypadku drogowego z udziałem dwóch osobówek doszło wczoraj wieczorem w Telatynie. Wstępne ustalenia wskazują, że 64-letni kierujący Fiatem uderzył w bok Audi i odjechał z miejsca zdarzenia. 58-letni kierujący Audi trafił do szpitala. Jak się okazało 64-latek „wydmuchał” prawie promil alkoholu. Wyjaśniamy okoliczności tego zdarzenia.

Wczoraj po godzinie 19 dyżurny tomaszowskiej policji otrzymał zgłoszenie, że w Telatynie na ulicy Akacjowej doszło do wypadku drogowego z udziałem dwóch osobówek. Jeden z pojazdów biorących udział w zdarzeniu miał odjechać z miejsca.

Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący Fiatem uderzył w bok prawidłowo jadącego Audi, po czym odjechał w nieznanym kierunku. 58-letni mieszkaniec gminy Telatyn kierujący Audi został przewieziony do szpitala, gdzie pozostał na obserwacji. Mężczyzna podczas zdarzenia był trzeźwy.

Mundurowi szybko ustalili kierującego Fiatem, którym okazał się 64-letni mieszkaniec gminy Telatyn. Jak się okazało, mężczyzna w organizmie miał prawie promil alkoholu. 64-latkowi za jazdę w stanie nietrzeźwości, policjanci już teraz zatrzymali prawo jazdy. Przyczyny i okoliczności zdarzenia drogowego będą wyjaśniane.

Źródło: KMP Tomaszow Lubelski, młodszy aspirant Małgorzata Pawłowska

359 219443 Pijany uderzył w Audi i odjechał

Poprzedni artykułUwaga! Informacja dla opiekunów kotów wolno żyjących
Następny artykułWażne! Wprowadzenie czasowej organizacji ruchu na czas robót
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments