Dachowanie 30-latka

0
761

39-latek odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości i spowodowanie kolizji. Mężczyzna mając blisko 2 promile alkoholu w organizmie dachował Citroenem i uszkodził ogrodzenie jednej z posesji w Ulhówku. Na szczęście nikt w tym zdarzeniu nie ucierpiał. Policjanci zatrzymali 39-latkowi prawo jazdy, a o jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Do zdarzenia doszło w sobotę wieczorem w Ulhówku. Dyżurny tomaszowskiej policji otrzymał zgłoszenie, że doszło tam do dachowania samochodu osobowego. Jak się okazało, kierujący Citroenem, 39-letni mieszkaniec gminy Ulhówek, na prostym odcinku drogi, zjechał na pobocze i uszkodził pobliskie ogrodzenie posesji. Mężczyzna jazdę zakończył na dachu pojazdu. Jechał sam i na szczęście nie odniósł poważnych obrażeń.

Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierującego. 39-latek w organizmie miał blisko 2 promile alkoholu. Mundurowi zatrzymali mężczyźnie już teraz prawo jazdy oraz dowód rejestracyjny pojazdu z uwagi na uszkodzenia. 39-latek za jazdę w stanie nietrzeźwości i spowodowanie kolizji odpowie przed sądem.

Pamiętajmy, że pijani kierowcy stanowią ogromne zagrożenie na drodze. Jeżeli mamy podejrzenie, że kierujący może znajdować się pod działaniem alkoholu – reagujmy. Jeden telefon na numer alarmowy 112 może uratować komuś życie.

Źródło: KMP Tomaszów Lubelski młodszy aspirant Małgorzata Pawłowska

Poprzedni artykułMecz był wyrównany a drużyny na podobnym poziomie, pomimo tego Padwa Zamość odniosła porażkę
Następny artykuł80-latka z Zamościa przekazała oszustom 60 200 zł
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments