Już 31 marca br. poznamy kwotę zebraną podczas 31. Finału WOŚP

0
172

Podsumowując 31. Finał WOŚP, ze swoim pozdrowieniem „Sie ma” Jurek Owsiak skierował słowa do milionów ludzi dobrej woli, którzy brali udział w 31. Finale WOŚP. Już 31 marca 2023 roku ogłoszona zostanie kwota zebrana podczas tegorocznego Finału i jak napisał Jurek Owsiak „Mamy nadzieję, że po raz kolejny będzie to okazja do wysłania ogromnych podziękowań”.

Teraz trwa wielkie liczenie. W tym roku nie odnotowano żadnych sytuacji, które mogłyby być niepokojące. Wszędzie było kolorowo, wszędzie z uśmiechem, a przede wszystkim bezpiecznie. Pomogła też pogoda, ale przede wszystkim ogromne zaangażowanie ludzi. Jurek Owsiak powiedział „Staraliśmy się jak najwięcej materiałów od Sztabów pokazać w naszych relacjach telewizyjnych i internetowych i mam uczucie, że bardzo ciekawie wypełniliśmy każdą minutę naszych łączeń. Wiemy, że niestety nie wszystkie Wasze relacje i przygotowane nagrania zmieściły się w naszej transmisji, ale bardzo prosimy Was o zrozumienie- niestety nie było to możliwe, aby zawrzeć sygnały od wszystkich Sztabów w zaledwie kilkunastogodzinnej relacji. Mamy nadzieję, że pokażemy Was za rok!”.

Jurek Owsiak przesłał wielkie podziękowania za finałową niedzielę, mówiąc, że jest zachwycony tegorocznym Finałem, tym jak kolorowo i radośnie zagraliśmy w Polsce i na całym świecie.

Powiedział „Jak zwykle stanęliście na wysokości zadania, co wcale nie dziwi, bo nawet w trudnych latach covidowych byliście zwarci, gotowi i pokazywaliście wszystkim Polakom cudowną energię i Wasze ogromne zaangażowanie w pomaganie. Ten Finał, już w spokojniejszych czasach pokazał nam jeszcze mocniej ile jesteśmy w stanie wspólnymi siłami osiągnąć, ile dobrej energii wysłać innym i jak radośnie zagrać w tę styczniową niedzielę, aby w efekcie kupić jak najwięcej urządzeń medycznych dla oddziałów szpitalnych w całej Polsce. Wasze działania i praca naszej Fundacji już od kilku pokoleń przynoszą fantastyczne efekty, które po 31 latach są dostrzegalne na każdym kroku.”

Jurek Owsiak podziękował także wszystkim lokalnym mediom, które grały razem z WOŚP. Powiedział „Bardzo dziękujemy wszystkim włodarzom, którzy pomagali w organizowaniu finałowych atrakcji.” Słowa podziękowania skierował także do wszystkich artystów, którzy na setkach imprez bawili się z wolontariuszami i mieszkańcami. „Po raz kolejny pokazaliśmy, że możemy na siebie liczyć, a wszystko co robimy, odbywa się mega profesjonalnie i odpowiedzialnie” dodał Jurek Owsiak.

Poprzedni artykułKolejny sukces ucznia Technikum im. Jana Zamoyskiego w Zwierzyńcu
Następny artykułPrzywiózł do lasu kota w worku, bo ten dusił mu gołębie
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments