Wystawa Zamojskiej Grupy Fotograficznej – Grupy Twórczej “Działo się 2022”

0
170

Minął kolejny rok istnienia Zamojskiej Grupy Fotograficznej – Grupy Twórczej. Rok trudny,

w którym możliwość organizacji spotkań, plenerów, wystaw i wernisaży została ograniczona. Jednak udało się zorganizować 10 wystaw (indywidualnych i zbiorowych), VIII Przegląd Fotografii Zamojskiej, II Ogólnopolski konkurs fotograficzny „Obiektyw na flagę” oraz pięciodniowy II Ogólnopolski Plener Fotograficzny „Roztocze-2022” na którym członkowie Grupy Twórczej mieli okazję spotkać się z przyjaciółmi z Polski, wymienić doświadczenia, udoskonalić swoje umiejętności. Ten rok był w większości czasem pracy indywidualnej, inspiracji, poszukiwania tematów fotograficznych, własnego rozwoju. Miejmy nadzieję, że w 2023 roku członkowie Grupy Twórczej wyjdą z nowymi pomysłami a nowymi fotografiami i wystawami zaskoczą swoich sympatyków i przyjaciół.

Wystawa jest podsumowaniem roku pracy członków Grupy. Pokazane są na niej wybrane zdjęcia prezentowane na wystawach w Zamojskim Domu Kultury, Galerii Hotelu Zamojskiego, Archipelagu Roztocze, i Galerii F10 w Warszawie.

Otwarcie wystawy: 9.03.2023, godz. 19.00 w Zamojskim Domu Kultury.

Wystawę można oglądać do 30 kwietnia 2023.

Zamojska Grupa Fotograficzna- Grupa Twórcza to grupa ludzi, których połączyły dwie rzeczy: zainteresowanie fotografią oraz zamieszkanie w tak pięknym mieście jakim jest Zamość. ZGF GT jest kontynuatorką działań “Zamojskiej Grupy Fotografików” powstałej w 1976 roku przy Wojewódzkim Domu Kultury w Zamościu. Grupa działa w ramach Stowarzyszenia “Kultura dla Zamościa” i jest członkiem zbiorowym Stowarzyszenia Twórców- Fotoklub RP.

Siedzibą Grupy jest Zamojski Dom Kultury.

Poprzedni artykułBabski five o’clock w Szkole Językowej British School w Zamościu
Następny artykułZamość: Złodziej podczas ucieczki zgubił telefon
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments