“Społeczniak” Szkoła Podstawowa na 1 miejscu w Zamościu i 3 na Lubelszczyźnie

0
1070

Społeczna Szkoła Podstawowa im. Unii Europejskiej w Zamościu uplasowała się na 1. miejscu w Zamościu, 3. na Lubelszczyźnie i 75. w Polsce w ogólnopolskim rankingu szkół podstawowych na 10 306 szkół podlegających ocenie. Serdecznie gratulujemy uczniom, nauczycielom i rodzicom.

Ogólnopolski ranking szkół podstawowych 2023 roku, opublikowany został przez portal WaszaEdukacja.pl Ranking uwzględnia 10 306 publicznych oraz niepublicznych szkół podstawowych, które spełniły wymogi regulaminu. Ranking, stworzony został na podstawie wyników z egzaminu ósmoklasisty oraz osiągnięć z olimpiad przedmiotowych, organizowanych z zakresu jednego z przedmiotów objętych egzaminem ósmoklasisty, których laureaci i finaliści zgodnie z art. 44zx. Ustawy o systemie oświaty (Dz.U. z 2019 r. poz. 1481) są zwolnieni z egzaminu ósmoklasisty z tego przedmiotu.

Kluczem do sukcesu jaki odnieśliśmy na pewno są nauczyciele, najlepsza kadra z regionu, która uczy w naszej szkole, po drugie są to małe klasy. U nas uczniowie kształcą się w maksymalnie 18 osobowych klasach i po trzecie jest to system pracy zindywidualizowanej, indywidualne podejście do każdego ucznia, zwrócenie szczególnej uwagi na tych słabszych uczniów” mówi Bogusław Klimczuk, dyrektor „Społeczniaka” w Zamościu.

Ranking opublikowany przez portal WaszaEdukacja.pl, podkreśla jakość pracy w naszej szkole. „Surowe” dane wzięto z Okręgowych Komisji Edukacyjnych i Kuratoriów Oświaty, nikogo nie pytając, więc jest to najbardziej obiektywny wskaźnik, to mówi o jakości nauki w szkole” dodaje Bogusław Klimczuk.

Poprzedni artykułZamość: Ukradł szefowi kartę płatniczą i wypłacił ponad 10 000 zł
Następny artykułMokre: 62-latek nie opanował mocy swojego auta i wpadł do rowu z wodą (zdjęcia)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments